Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1997-2000 (14) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
puki co mam zimowki-podobno troche glosniej anizeli z normalnymi.do 110 km/h super, mozna spokojnie konwersowac, 110-140 ujdzie, generalnie cicho, pozniej nieprzyjemnie (po 140), przejechalem moja xsara zaledwie 2tys. (swiezy zakup) ale zauwazam, ze najprzyjemniej jazda mdz.100-120.na polskie drogi to autko w sam raz, po przejechaniu 400 km (Gdansk- Slubice) nie czujesz zmeczenia, inaczej niz np. w audi a4 tdi ktorym dotychczas podrozowalem
~yojki
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
oryginalne wyciszenie w porządku do 120 km/h można bez problemów rozmawiać. Silnik tylko buczy przy mocnym przyspieszaniu. W środku można słuchać muzyki bez problemów. jestem dłubek i wyciszyłem sobie jeszcze kabinę i jest cicho prawie jak w kościele
~endru13
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
do 110km jest super jak na tą klasę potem robi się głośniej. Ale dopiero przy 150-160km/h robi się nieciekawie ( opony zimowe Fulda) na letnich będzie pewnie sporo ciszej
~mariusz - vernom@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
w srodku cichutko. ostatnio podwozilem kolezanke z pracy, - stwierdziła ze jest bardzo mile zaskoczona wyciszeniem autka. ;)
~Emiliano
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
porządne wytłumienie, zdarza się zadusić silnik bo jak dmuchawa chodzi to go prawie nie słychać
~Dan GG#6036442
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Spodziewałem się nieco więcej po francuzie. Nie ma dramatu ale standard to nie powód do chwały.
~Patryk1353
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Przy 130km/h hałas staje się uciążliwy.
~ANTEK Warszawa
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
b. dobre przy zamkniętych szybach, lekko otwarte już hałas
~Mariusz
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
chiciaż po dużym przebiegu lubi sobie potrzeszczeć
~Marek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
jest dobrze tylko przy wyzszych szybkosciach troche glosno
Citroen Xsara I Hatchback