Lista ocen Citroen Xsara I Kombi (65) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tabaza1@tlen.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
W związku ze specyficzną i całkowicie niezasłużoną opinią o \"francuzach\" Cytrynki można kupić za całkiem przyzwoite pieniążki. BŁAGAM - NIE WYPROWADZAJCIE IGNORANTÓW Z BŁĘDU! Niech dalej im się wydaje, że tylko niemieckie. Pusty śmiech mnie ogarnia na widok zadowolonych z siebie właścicieli 20 letnich golfów 1,6 diesel, które się nie psują... Nie psują się, bo są puste w środku. A kosztują tyle co 8-10 letni porządny samochód \"nie niemiecki\".
~Leon
Kombi 1.8 i 16V 110KM 81kW
Kupiłem auto z końca 1999 (105 tys. km) za niecałe 17 000. Za podobne auto z tym przebiegiem, innej marki musiałbym zapłacić min. 22-23 000. Ceny samochodów typu Toyota Corolla, Audi A4 czy nawet Skoda Octavia z tego rocznika przekraczają czasem i 30 000 zł. Nie mam więcej pytań. Mam w kieszeni co najmniej 5 tys. złotych na aluminiowe felgi, drobne naprawy czy chociażby benzynę.
~pietek@wp.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Trudno nam będzie znaleźć coś lepszego w tej klasie za te pieniądze. Wszystkiemu na pewno jest winna zła opinia większości naszych kierowców o \"francuzach\". No i dobrze. Dzięki temu mogę jeździć tanim i naprawdę niezłym samochodzikiem. Następnym autem bedzie też samochód francuski (oczywiscie po wcześniejszym wyeliminowaniu z listy wyboru wyjątkowo nieudanych modeli).
~remo73
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Tutaj wciskam max, ale tylko dlatego, że nie mogę wstrzymać sie od głosu. Wszystko dlatego, że kupiłem auto z drugiej ręki - 2,5 letnie za bardzo ciekawą sumę. W chwili kiedy piszę ten tekst wersja 1.9D nie jest już dostępna w sprzedaży, została zastąpiona wersjami HDi, których nie chcę włączać do porównania.
~Kabee
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Tanie w zakupie wozidełko. Zadbane auta można naprawdę za grosze kupić. A ważne jest to, że są ocynkowane i blachy nie rdzewieją! Omijać pseudo okazje (tak jak ja kupiłem) bo to są śmietniki a nie samochody. Te auta są na tyle tanie, że nie warto kupować \"okazji\"
~genes1s
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
bdb stosunek ceny do jakości, trudno w takiej cenie kupić inny samochód który może dać tak wiele za tak niewiele :) przy dosyć przyzwoitym wyposażeniu np. klima 4 poduszki ABS wspomaganie, regulacja fotela i kolumny kierowniczej , elektryczne szyby
~MS
Kombi 1.8 i 90KM 66kW
po 160000 samochod poza zwyklymi materialami eksploatacyjnymi wymagal jedynie wymiany czuknika cisnienia oleju ktory zacza wariowac po jakis 12000 wymiana kosztowala 300 zl, czas pokaze ile jeszcze wytrzyma to auto... ale wydaje sie ze sporo
~Olamagato
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
300 euro za samochód, który zrobi jeszcze 600 tys. km paląc 4,9 l/100km, mając super zryw i możliwość przejechania prawie 600 km/h w 3 godziny, to bajka. Jedyny problem, to ten, że w taki sposób zjeżdżam cały bak. :)
~alek
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
jak wspomniałem. To auto 10 000pln. Do wyboru starsze japończyki, lub volkswageny. Rdzy w golfie miałem potąd!. Spalania rzędu 12l w zimie też. Brakuje mi już teraz solidnosci wykonania wnetrza ale coś za coś.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara I Kombi
10,9
~MARCIN GDYNIA
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
JAK BĘDZIECIE MILI OKAZJE KUPIĆ XSARE TO NIE RÓBCIE TEGO KUPCIE CO INNEGO NAWET STARSZEGO ALBO WYDAJCIE NA PRZYJEMNOŚCI ZAINWESTUJCIE W BILET MIESIĘCZNY KOMFORT ZBLIŻONY A TAŃSZY :)
Citroen Xsara I Kombi