Lista ocen Citroen Xsara II Kombi (40) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krakuscity
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
na gwarancji wymieniony zamek drzwi (odbijał centralny zamek), szyby elektryczne przy włączaniu alarmu i zamykaniu auta pilotem otwierały sie do połowy, lekko poluzowuje się linka hamulca ręcznego - po naprawie za jakiś czas sytuacja sie powtarza. Drobiazg ale mnie wkurzył: w ASO założyłem od nowości chlapacze z przodu i z tyłu. Te tylne były za nisko założone i jak jechało min. 4 osoby na dziurach i progach chlapacz dotykał drogi. Prosiłem o...
~kamil.janeczek@poczta.fm
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Sterowanie kratkami nawiewu wpada do środka,szczególnie od pasazera,ale samochód kupiłem jako używany więc usterkę zawdzięczam poprzedniemu właścicielowi którego pasażer prawdopodobnie wcisnął kratkę kolanem.Ponadto mechanizm otwierania schowka uszkodził się,ale też nie wiem czy nie jest to wina użytkownika bo taki samochód juz kupiłem.Ponadto czasami zwiesza się radioodtwarzacz,czyli po wyciagnięciu kluczyka ze stacyjki nie wyłącza...
~Maxi
Kombi 2.0 i 16V 137KM 101kW
zadnych problemow z niczym, wlasnie przezylam wypadek na autostradzie w Holandii i po zderzeniu bocznym z tirem i potem po poprawce z drugiej strony od rozpedzonego fiata nie mamy niczego poza kilkoma siniakami, policjant nie mogl uwierzyc ze nie dachowalismy i jesrtesmy cali. Poduszki zadzialaly samochod trymal sie trasy swietnie. Coz nadaje sie do kasacji a po calym wypadku kupujemy druga Xare bo chyba dzieki niej nic mam sie nie stalo!!!
~Harry z Tybetu
Kombi 2.0 HDi 110KM 81kW
trzeszcząca deska - trzeszczały głosnik / gwizdki przy szybie, łacznik linki od podnoszenia szyb w drzwiach, trzeszczy wycieraczka przy wiekszych prędkościach powyżej 130km/h. regeneracja tylnej belki u prawdziwych specjalistów. co 10tyś km warto przeczyścić przepustnicę i przepływomierz - auto odzyskuje młodość - olej się dostaje RDZA - zjada to auto na potęgę
~stefanwwa
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
zepsuł się przełącznik do otwierania szyby kierowcy, szyba się nie podnosiła...więc mi napadało i zmarzłem jadąc do domu:) nie działa tylna wycieraczka i nie zamierzam jej naprawiać jest zwyczajnie do niczego nie potrzebna, no chyba że ktoś zaczyna przygodę z jazdą samochodem, miałem problemy z centralnym zamkiem...
~piotrvz800@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Na początku moje auto trochę grymasiło, jednak była to wina zaniedbań poprzedniego właściciela. Musiałem naprawić zepsutą klimatyzację, poprawić mocowanie koła pasowego paska wielorowkowego i naprawaić czujnik poziomu paliwa. Po usunięciu tych usterek samochód sprawuje się bardzo dobrze.
~Tom
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto dość awaryjne, ale głównie jakieś pierdoły, w każdym razie jeszcze nigdy nie stanął. Non stop żarówki, siłownik klapy, złamana przy otwieraniu klapka schowka, pękają przewody przy klapie, drzwiach, termostat, rezystor wetylatora chłodnicy, czujnik temperatury, wycieki oleju
~Doktorr
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Piszczą hamulce. Przecierają się gumki przy drzwiach, często wybija się drążek od stabilizatora (przeciętnie co 20-40 tyś - koszt z jednej strony 60-70zł), uszkodził się wiatraczek od chłodnicy, przeciekała szyba. Alufelgi bez dekielka - można wyważyć tylko w serwisie Citroena!!!!
~Xsara 2
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Jedyne z czym się spotkałem to pękające sprężyny z przodu. Oczywiście też wiązki elektryczne lubią popękać i przykładowo nie otwiera się okno kierowcy ,ale chwilka zabawy z lutownicą i wszystko śmiga.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II Kombi
6,8
8,3
11,6
~grabcio@hotmail.com
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
trzeszczą elementy tapicerki, od ręcznego cięgno puściło, telepała się kanapa, poluzowała się klapa od bagażnika zdarła farbę. I takie tam. Ogólnie spoko, ale do serwisu z każdą pierdółą trzeba jeździć.
Citroen Xsara II Kombi