Lista ocen Citroen Xsara II (182) - Całokształt

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kubek
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Spokojnie mogę polecić ten samochód. Stosunek jakości do ceny jest idealny. Za małe pieniądze można dostać żwawy i przy okazji dość ekonomiczny pojazd. Co do awaryjności słynnych "francuzów" to póki co jeżdżę dwa lata bez większych usterek. Najczęstsze awarie to jakieś drobnostki, z którymi łatwo sobie poradzić.
~Tom
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto mało pali, przy tym ma dobre osiągi, duże, pakowne (kombi) ładnie się prezentuje, ale jest dość awaryjne. Przeważnie to pierdoły ale jak się zliczy i doda każde 10zł to wychodzi niezła sumka. Kupiłem bo trofiła się okazja, ale nie był to dobry wybór. W tej cenie polecam Megane. TANDETNE PLASTIKI - wszystki stuka puka trzeszczy
~Paweł
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto kupiłem można powiedzieć przez przypadek. Citroena omijałem zawsze "szerokim łukiem". Do zakupu zachęciła mnie dobra cena oraz bardzo dobry stan techniczny tego konkretnego egzemplarza. Potrzebowałem troszkę większego samochodu (poprzednio Corsa C )zaryzykowałem i jak na razie nie żałuję, ba jestem naprawdę zadowolony.
~Absolut rymesa@go.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Samochód jest dobry jak na swoją klase i poza paroma drobiazgami nie ma się do czego czepiać wcześniej jeździłem ZXm z 1,4i także różnicę dostrzegam od razu. W Xsarze weliminowano pare mankamentów poprzednika i za to ukłon w stronę twórców. Pozatym to najmniej psujący się Citroen :). No i ta linia jes poprost super w wersji 3d.
~biuro@arcus.com.pl
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Elektronika wrażliwa na wodę i niskie temperatury, szwankują kierunkowskazy a ostatnio serwis nie może poradzić sobie z pilotem Dla palaczy: wyjątkowo niekorzystnie usytuowana popielniczka. Poza tym samochód trzeba oswoić i uelastycznić mu silnik, jedynka sprawia trudności ale to fajny i całkiem ekonomiczny samochód.
~dad1
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
W swojej cenie bardzo dobry wybór. Największymi zaletami są oszczędny i bezawaryjny silnik oraz karoseria odporna na rdze. Jeździłem z obdartym progiem do gołej blachy przez 4 lata i 0 rdzy. Na dodatek te auta są naprawdę nieźle wyposażone. Chyba najbardziej niedoceniane auto z tych czasów.
~Mateusz
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Podsumowując żałuję że kupiłem Citroena - a zarzekałem się że nigdy nie kupie francuza - i kupiłem. Auto częściej się psuje i stoi niż jeździ. Wcześniej miałem 20 letnią Hondę, z przebiegiem dużo ponad 300tyś km i nigdy mnie nie zawiodła jak citroen. Nigdy wiecej już nie kupie Citroena, choćby nie wiem co!
~Winik
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Jesli posiadamy/zakupimy zadbany egzemplarz nie powinno byc zadnych problemow z cytryna mimo opinii jakie o niej kraza.Moje auto posiada full opcje oprocz skory takze nie narzekam.Spalanie male czesci w miare tanie tylko mechanik musi sie znac i Xsara zadowoli posiadacza bezawaryjna komfortowa jazda:)
~pierwsza cytryna
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Trzeba trafić na zdbany egz.W moim niektóre el. zawieszenie były oryginalne przy 200 000km.Poprzedni włąściel nic nie robił(wynika z ks.serwisowej)bo sie nie psuło.Ale po 200 zaczynał sie sypać.To klamka bagażnika,to podnośnik szyby, alternator, sprzęgło .... Bardzo wygodny do jazdy samochód.Pojemny.
~maciek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto prawie doskonałe poza skrzynią biegów - trzeba się przyzwyczaić (w oplu, VW, fordzie skrzynia jest lepsza) za to silnik bdb, spalanie rewelacja, koszty utrzymania niskie. Zawieszenie super wygodne, komfortu nie da się porównać z autami typu golf astra octavia - xsara bije je o klasę