Lista ocen Citroen ZX Hatchback (168) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 150 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ja
Hatchback 1.1 60KM 44kW
bardzo wygodny ale mało trwały średnio co 20 tyś zawieszenie przód po 160000 km wymiana tylnej belki i łożysk wachaczy
~michał.gd
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
jest b.miękki ale dobrze sie trzyma w zakrętach.troche trwało zanim sie do tego przyzwyczaiłem.mogły by być lepsze hamulce
~Zokor zocor@o2.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Uklad jezdny w tym autku jest dobry, chociaz jak na taki maly przebieg bylem zmuszony wymianic już prtzedni prawy przegub.
~matt
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
auto jest przyklejone do drogi, swietnie sie trzyma moglby byc troszke twardszy jak dla mnie (poprzednio mialem peugeota GTI)
~marinos@poczta.fm
Hatchback 1.1 60KM 44kW
switne zawieszenie tylko te koncowki drazka stabilizatora:((( ale to nie wina auta to wina asfaltow jakie unas sa
~romii@pf.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
komfort jazdy w citroenie to podstawa i mocna strona tej marki, ale na naszych dziurach wysiada nawet poduszkowiec
~Michał R.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
R E W E L A C J A , trzeba tylko przezwyciężyć strach przy wchodzeniu przy 140-150 km/h w zakręt, no i mieć dobre opony
~macieck
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Do normalnej jazdy bardzo dobry. Jeżeli ktoś szuka sportowego samochodu to źle trafił
~marasbydg
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
wiadomo belka, przeguby - no ale przy takim przebiegu i to tylko na naszych drogach zupełnie nieźle
Dziennik kosztów dla Citroen ZX Hatchback
7,7
10,6
~Grzegorz Chełmno n/Wisłą
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
układ jezdny naprawdę ma bardzo dobry szczególnie przy większych prędkościach w wchodzeniu w zakręty
Citroen ZX Hatchback