Lista ocen Citroen ZX Hatchback (168) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 150 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrek
Hatchback 1.1 60KM 44kW
największa wada to chyba tylna belka, szybko się zużywają łożyska w niej (tylko francuskie coś takiego wymyśliły, pozostałe zależy od części jakie kupisz - nie warto najtańszych.
~majki
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
samoskretna belka tylna + dobre amorki= "citroen, polubisz kazda droge" minusem belki jest droga naprawa jak sie rozjedzie, ale jesli sie o nia dba jest dlugowieczna
~Tomek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
To coś wyjątkowego jak na samochód z początku lat 90 w tej klasie. Tylna skrętna oś znacznie poprawia prowadzenie samochodu, w zakrętach można powiedzieć że trzyma się jak na kleju.
~marekx129
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
mam do wymiany łozyska tylnej belki często rwą sie gumu na wahaczach ale ich koszt jes nie wielki no i łączniki stabilizatora. te pierwsz troszke za słabe jak na nasze dziurawe drogi
~alq
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo fajne zawieszenie, niegdy nie miałem problemów z prowadzeniem i z zachowaniem toru jazdy, trochę za miękki ale za to ładnie wybiera nierówności poprzeczne.
~Aksal
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
komfort jazdy jest niesamowity, auto nie najgorzej trzyma się drogi, a elementy zawieszenia mają żywotność porównywalną z innymi autami w klasie.
~desti
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Tu już nie jest tak kolorowo jak dla mnie jest zbyt miękki. Po polskich drogach podróżuje się nim wygodnie ale na nierównościach pływa za mocno.
~lukas7
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Zawieszenie niezwykle komfortowe inne auta mogą zazdrościć bardzo sie p[rzechyla na zakrętach, uwaga na tylna belkę, koszty napraw wysokie:(
~rudyf
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
niestety to chyba mankament wszystkich "francózów", tylna belka skrętna, regeneracjia to koszt od 400 zł, mozna uzywaną ale drożej i niewiadomo w jaki stanie
~cichy776@op.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Prowadzi sie bardzo dobrze, na zakrętach jedzie jak po sznurku a to za sprawą tylniej belki skrętnej. Bardzo dobrze wybiera nierówności.
Citroen ZX Hatchback