Lista ocen Citroen ZX Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1991-1997 (71) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~^ziki^ (Kalisz)
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ja za mojego zx-a zapłaciłem z opłatami 3200, wcześniej miałem maluch sprzedałem go za 900 zł dołożyłem troche i mam super samochód, nie zamienił bym go na żaden inny, następny to bedzie też zx tylko wersja 2.0 16V Pozdrowienia dla wszystkich urzytkowników. Ps. Jeżeli ktoś mówi, że auto mu sie psuje i narzeka na okrągło to powiem tak jeżeli ktoś jest 1 właścicielem to na bank nie narzeka a jeżeli którymśz kolei to stan samochodu zależy od...
~AdamolSS
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Daję najwyższą możliwą notę. Auto znacznie tańsze na rynku wtórnym od golfaIII. W zasadzie wynika to chyba ze stereotypu w Polsce że niemieckie najlepsze. Silniki dynamiczniejsze znacznie niż u golfiarzy o podobnych pojemnościach, co za tym idzie lepsze parametry. Zawieszenie znacznie bardziej komfortowe i wbrew opiniom wytrzymałe chyba że ktoś po polu cały czas jeździ. Z reguły lepsze wyposażenie standardowe.
~marszal3@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
moj samochod kosztowal mnie 6 tys ma przejechane obecnie 177 tys , robje nim ok 4 tys miesiecznie musze powiedziec ze dlugo sie zastanawialem nad kupnem ale nie zaluje za te pieniadze odpadaja wszystkie ople astry i vw golfy zwinny silnik ekonomiczny przy tym duza przestrzen 5 cm szerszy od astry, mam tez astre 1,4 ale wole zx jest bardziej elastyczny mniej awaryjny i TANSZY!
~Sarni
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Mam auto od 4 lat (aktualnie samochów ma 11 lat i 180 tyś). Na gazie przejechalem 90 tyś. Powoli rośnie zawodność auta. Pojawily się pierwsze ślady korozji. Ciągle dzieje się coś z zawieszeniem (mieszkam w rejonie, gdzie drogi są beznadziejne). Wysoki koszt części zamiennych. Zaletami są wygodne siedzenia, auto jest miękkie, wygodne.
~pozytywny
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W cenie ZXów kupi się co najwyżej przerdzewiałe Golfy 3, Civici, Astry czy Escorty. Samochód sprzedałem w 3 dni od wystawienia auta na Otomoto i kupiła go pierwsza osoba, która przyjechała mówiąc, że nie mógł trafić na żadne auto do 3000zł, które miało zdrową blachę czy nie było zajechanym trupem.
~KUDLATYELK
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
ZA TE PIENIADZE SUPER. JEDNA TYLKO RZECZ. CZĘSCI NIESTETY DROŻSZE NIŻ DO POPULARNYCH GOLFÓW, ALE CZASAMI WARTO DAĆ TROSZKE WIĘCEJ. O WIELE WIĘCEJ POŹNIEJ RADOŚCI. POZA TYM PRACUJE W SKLEPIE Z CZĘŚCIAMI WIĘC I TAK KUPUJE TANIEJ NIŻ "GOLFIARZE" :-)) BEZ ŻADNEGO URAZU DLA FANÓW VW
~Plewson
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Za auto dałem 2 tysiące polskich złotych. Absolutnie nie wyobrażam sobie lepszego samochodu za tą cenę - nie koroduje, nie psuje się, jest tanie w eksploatacji - a to dopiero początek jego zalet.
~Fronckowiak
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
za 3000 zł można kupić naprawde dobre auto nawet 97 rok komfortowe w ocynku czyli problem korozji nie istnieje do tego dobrze wyposażone ale klima i abs to rzadkość konkurencja życzy sobie o wiele więcej
~Marcin J
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
doskonale można kupić ciekawy rocznić za pare tyś zł jakość zadziwiła mnie bo słyszałem złe opinie ale to nieprawda jedynie że w mrozach lekko słychać plastiki w golfie było o wiele gorzej
~Dominik Żmijewski
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tutaj ocena maksymalna. W tej chwili dobry egzemplarz z gazem można kupić za około 2000-3000 zł. Jak ktoś potrzebuje taniego i oszczędnego samochodu, to ZX jest świetnym wyborem. Ja szczerze polecam :)
Citroen ZX Hatchback