Lista ocen Citroen ZX (189) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 164 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wszystko jest jak naj lepiej super komfortowo wszystko jest tak zrobione zeby cieszyć się z kilometrów,nawt po trasie 600 kilometrów nie czuje się zbytnio zmęczony
~Dominik Żmijewski
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tutaj ZX prezentuje się znakomicie. Nagle polskie drogi stają sie zagranicznymi...Autko po prostu płynie na wybojach. Jednak belka skrętna musi być w dobrym stanie.
~Sebastian
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
przód ok (czeka wymiana przegubów ) , tył standard zx i innych citroenów – tylnia belka o którą trzeba dbać – polskie drogie ogolenie nie służą citroenom
~piotrek
Hatchback 1.1 60KM 44kW
największa wada to chyba tylna belka, szybko się zużywają łożyska w niej (tylko francuskie coś takiego wymyśliły, pozostałe zależy od części jakie kupisz - nie warto najtańszych.
~majki
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
samoskretna belka tylna + dobre amorki= "citroen, polubisz kazda droge" minusem belki jest droga naprawa jak sie rozjedzie, ale jesli sie o nia dba jest dlugowieczna
~Tomek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
To coś wyjątkowego jak na samochód z początku lat 90 w tej klasie. Tylna skrętna oś znacznie poprawia prowadzenie samochodu, w zakrętach można powiedzieć że trzyma się jak na kleju.
~marekx129
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
mam do wymiany łozyska tylnej belki często rwą sie gumu na wahaczach ale ich koszt jes nie wielki no i łączniki stabilizatora. te pierwsz troszke za słabe jak na nasze dziurawe drogi
~alq
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo fajne zawieszenie, niegdy nie miałem problemów z prowadzeniem i z zachowaniem toru jazdy, trochę za miękki ale za to ładnie wybiera nierówności poprzeczne.
~Aksal
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
komfort jazdy jest niesamowity, auto nie najgorzej trzyma się drogi, a elementy zawieszenia mają żywotność porównywalną z innymi autami w klasie.
~desti
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Tu już nie jest tak kolorowo jak dla mnie jest zbyt miękki. Po polskich drogach podróżuje się nim wygodnie ale na nierównościach pływa za mocno.