Lista ocen Citroen ZX (163) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 190 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Citroen 1,8 d z 1993
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
W wersji jaką posiadam 3 drzwi troszke ustrudnione wsiadanie do tyłu ale to w kazdym 3 drzwiowcu tak jest a pozatym dobrze
~janko01@o2.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dla kierowcy i pasazera z produ bardzo dobrze, z tylu mowili ze tez jest w porzadku, ta kanapa tylna przesuwna to super sprawa
~Zokor zocor@o2.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera nie brakuje, za to z stylu już osoby maja mało miejsca na nogi, szczególnie pasażerowie wyższsi.
~przemak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Z przodu dużo miejsca, z tylu tez nieżle, a to przecież compact! Bagażnik 340 litrów, po przesunięciu kanapy powiększa się:)
~fsm@sdb.krakow.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wysoki kierowca moze miec problemy ze zmiszczeniem prawej nogi między kolumna kierownicy a przestrzenia w desce rozdzielczej
~pozytywny
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Przestrzeni nie brakowało, 4 dorosłe osoby mogły komfortowo podróżować. Bagażnik wystarczający.
~Aksal
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
mam 190cm wzrostu, a nie mam problemów, żeby zmieścić się z tyłu, więc jest całkiem ok.
~Pedrosnicus
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Do hatchbacka wchodzi płyta laminowana 2,63mx0,6m i do tego kierowca a bagażnik się nadal zamyka.
~Venga Boy
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Mam ponad 180 cm wzrostu i świetnie się czuję jako kierowca, pasażer (nie ważne czy z przodu czy z tyłu).
Dziennik kosztów dla Citroen ZX
10,6
~marass, 21
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
to jeden z najwiekszych plusow tego samochodowdla mnie, bardzo duzo przestrzeni nawert przy jezdzie 5 osob