Lista ocen Citroen ZX (163) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 190 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~^ziki^ (Kalisz)
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nawet osoba ze sporą nadwagą może bez problemów podróżować. Zaletą sa w 3 drzwiowym wielkie wrota;) ktore są naprawde ogromnym + jeśli wozi sięstarszą osobę która ma problemy z wsiadaniem do samochodu porpsotu komfortowe rozwiązanie.
~herbu herbu@interia.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Z przodu miejsca w zupełności mi wystarcza. Z tyłu nie jeżdże, ale jak ostatnio tam wsiadłęm, mocno się zdziwiłem - miejsca dużo więcej niż w Octavii, Golfie, czy następcy - Xsarze. Do tego przesuwana tylnia kanapa. Rewelacja.
~Jerzy "Monti"
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Zaskakująco duży jak na auto w tej klasie zarówno z przodu jak i z tyłu. Szczególnie odpowiada mi duża szerokość kabiny, jest szersza i wygodniejsza niż np w Skodzie Octavi, która jest z zewnątrz samochodem o niebo większym.
~alq
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Może byc. Fotele nie trzymają na boki, oparcie za krótkie. W dodatku (mam werję 3 drzwiową) przy ostrym hamowaniu fotel kierowcy leci do przodu, jakiś zaczep się spieprzyl. W przypadku kraksy- nie za ciekawie by było
~Jacek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wbrew pozorą jest tu dużo miejsca przedewszystkim z tyłu ,niema mowy ze kierowca i pasażer będą trącać się łokciami i co najważniejsze jest tu w pełni wystarczająca ilość schowków np. napuj czy w siedzeniach
~slaviper1@wp.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
W tej klasie chyba nie ma lepszych, z przodu b.dobrze (więcej niż w astrze F); z tyłu o wiele więcej niż w wersji reflex 1.4i ; podobnie do astry. Bagażnik od 340l do !!!! (15cm przesówana kanapa).
~Marcin J
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
z przodu i z tyłu jest dużo miejsca każdy bedzie się tu czuł dobrze jest tu więcej miejsca jak w golfie iii czuć to przedewszystkim na szerokości między kierowcą a pasażerem
~macieck
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Jestem przeciętnego wzrostu człowiekiem i miejsca mi z przodu nie brakuje. Fotel kierowcy ma wiele regulacji: opuszczanie lub podwyższanie fotela, pionowa regulacja kierownicy
Hatchback 1.8 i 101KM 74kW
Troszkę toporna regulacja pochylenia siedzeń kierowcy i pasażera (pokrętło). Tylna kanapa suwana umożliwia powiększenie przestrzeni w bagażniku przy zachowaniu miejsc siedzących.
~geo
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jezdzilismy zawsze z internatu w 5 z pelnym zaladunkiem, nikt nie marudzil, chodz pewnie z tylu mieli ciasno, najgorzej mial ten co siedzial za mna, mam 192 i fotel na maxa do tylu :)