Lista ocen Citroen ZX (163) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 190 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KUDLATYELK
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Z PRZODU NIE MAM NIC DO ZARZUCENIA A MAM 186 CM WZROSTU. PODOBNO Z TYŁ PRZY TRZECH OSOBACCH TROCHE CIADSNO, ALE JA Z TYŁU RACZEJ NIE SIADAM
~Rider2666
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Bardzo dobra,funkcjonalna jest tylna kanapa wsowana do srodka,jak to zobaczylem to bardzo mi sie spodobalo,powierzchnia bagaznikapowieksza sie o chyba ok.30 cm
~Mak
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Ma 4m długości, ale nie sądzę oferował dużo mniej niż np. Polonez. Z tyłu 2 osoby jada wygodnie, 3 mogłyby już trochę narzekać na dłuższej trasie.
~kaczmar1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
fotele są trwałe i wygodne, nie są za miękkie ani za twarde, tylna kanapa składa sie 60/40 i cała sie przesuwa w przód-można zwiększyć bagażnik
~Laasi
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Kierowca i pasażer z przodu to rewelacyjnie ale za to z tyłu już gorzej, choć potężny mężczyzna zmieści się i można podróżować.
~motur_zem_mial
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Z przodu rewelacja, z tyłu jak to w kompakcie, zależy od ustawienia foteli. Ale generalnie mało miejsca na nogi
~krzysztof.szymczak@vp.pl
Hatchback 2.0 i 16V 150KM 110kW
Jak na tak małe auto miejsca nie jest dużo.... Mam 192 cm wzrostu i jakoś się mieszcze...Z tyłu też nie narzekają...
~Dominik Żmijewski
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu bardzo dużo miejsca. Z tyłu dwie osoby jadą komfortowo. Trzy już w lekkim ścisku.
~Marcin
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
chociaz czasem kierownica wydaje mi sie za nisko;p mimo ze ja podniose na maxa to przy w siadaniu czasem trzeba sie wygiac:P
Dziennik kosztów dla Citroen ZX
10,6
~michał.gd
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
z przodu jest ok.siedzenia dobrze trzymają w zakrętach.z tyłu kanapa jest wygodna ale jest troche mało miejsca na nogi