Lista ocen Citroen ZX (353)

4,1
Hatchback 1.8 i 101KM 74kW
Raczej udana konstrukcja. Ma jakieś swoje wady, ale nie jest to auto nowe, a zastosowane rozwiązania na pewno zaspokoją większość wymagań.
~Mateusz
Hatchback 1.8 i 101KM 74kW
Auto jak na swoje lata i bardzo niską cenę zaskakująco dobrze jeździ, w mieście rewelacyjny. Denerwujące są drobne usterki, ale da radę je łatwo i tanio usunąć. Bardzo zrywny i sprawnie pokonujący nieciekawe drogi, świetny i bezproblemowy silnik. W cenie poniżej 2,000pln ciężko znaleźć lepszy samochód. Jestem zadowolony z niego.
~Wisniowy
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Za te pieniądze otrzymujemy pojemny samochód klasy C, brak awarii, niskie spalanie, bardzo dobre prowadzenie, brak korozji (podwójny ocynk blach) i jak dla mnie ładną sylwetkę. Jedynie hamulce mogłyby być lepsze.
~Marcin J
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jestem mile zaskoczony tym autem mimo ze to francuz jest bezawaryjny nie to co golf ktury jest wiele droższy i psuje się często,karoseria bdb zabezpieczona przed korozją ocynk ,wygodna pzycja za kierownicą i komfortowy zawias,mając to auto cieszę się ze je mam wiem ze zawiezie mnie wszędzie nie popsuję się gzieś daleko od domu trasa 400km i nie jestem zmęczony drogą,polecam,autko do spokojnej ekonomicznej jazdy
3,4
~michał.gd
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
jest dużo wygodniejszy i większy w środku niż np. vw jetta(niedawno ściągnięta z usa).myślę, że jest też tańszy niż jakieś golfy III.może części są troche droższe ale ....
~MateuszZx
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
dobre OHC 75KM, naprawdę wystarczające! Do miasta jak i poza nim! Bardzo cichy silnik - zresztą montowany po dziś dzień, np. w Peugeocie 1007, Berlingo! (Silnik)
~afix@wp.pl
~slaviper1@wp.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Dużo miejsca, zrywny silnik, bokate wyposarzenie (aura +klima+hak).
~KUDLATYELK
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
ZA TAKIE PIENIĄDZE CHYBA NIC LEPSZEGO SIE NIE DA KUPIĆ. JEŚLI CHODZI O KOMFORT TO NIE JEST TO TO SAMO CO HYDRO... ALE I TAK ZOSTAWIA W TYLE WSZYSTKIE OPLE I GOLFY NAWET TE SPORO MŁODSZE.
3,7
~Jarek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie autkiem fajnie się jeździ. Czego tu wymagać od takiego dziadka. :-)