Oceny Dacia 1410 1.4 63KM 46kW 1984-1996

Dacia 1410 1.4 63KM 46kW 1984-1996 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Dacia 1410 1.4 63KM 46kW 1984-1996

~SŁAWEK lubie stare sportowe auta mam super dacie sport polecam fajne autko ! :)
Sedan 1.4 63KM 46kW
samochód bardzo mało pali i jest ładny . poza tym jest tani i trwały wykonany w dobrej jakości Renault \"Dacia\" POLECAM TO AUTO 100% POSIADAM WERSJE SPORT spisuje się na medal przebieg to 265 017 myślę że mały . auto jest bardzo równe 0 stuczek wogóle nie ma otarć ponieważ stoi w garażu ma tylko jedno wgięcie na tylnim prawym błotniku ponieważ maluch parkował obok mnie pod blokiem i tym swoim chromowanym zderzakiem walnoł w mój prawy bok...
3,3
~kozela@acn.waw.pl
Sedan 1.4 63KM 46kW
W całokształcie dałem dobrze, bo miarkuję ocenę z poziomem technicznegom zaawansowania tego wozu. Ja zawiodłem się na tylnych sprężynach, myślałem, że w kombi są sprężyny mocniejsze. In minus to branie oleju, zawiesza się pierścień zgarniajacy i oleju trzeba dolewać jakieś 150 ml/1000 km. Nie jest to zużycie gładzi, bo kompresja dobra. na LPG zapala do -12 oC.(instalacja BRC). Klopotem jest brak zasilania benzyną wysiadła pompka za stara...
~P@weŁ
Sedan 1.4 63KM 46kW
KULTOWE DOBRE AUTO . POSIADAM WERSJE SPORT 2 drzwiową auto jest bardzo ładne i zadbane ponieważ ma mały przebieg --> LOOK NA PRZEBIEG <-- jest taki mały że auto było tylko 3 razy naprawiane blacharsko a jeździ i silnik oraz karoseria JEST W STANIE DOBRYM ! POLECAM TO AUTO JEST NAPRAWDĘ SUPER JAK ZNAJDZIE SIĘ ZADBANY EGZĘPLARZ TO NAPRAWDĘ JEST SUPER AUTO !!!
3,2
~Damian
Sedan 1.4 63KM 46kW
Mam duży sentyment do tego auta.Na nim uczyłem się jeżdzić i zrobiłem przeszło 320 tyś.km. Obecnie jeżdżę toyotą previą i jest to niebo a ziemia, ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy Dacią polonezem i maluchem to wybrałbym dacię. Jeżdziłem nie jednym polonezem imaluchem. Dacia jest bardziej dynamiczna i wygodniejsza. Awaryjność stoi na podobnym poziomie
2,4
~chołek21
Sedan 1.4 63KM 46kW
auto typowo na wies!!!!!nie polecam!to pomyłka!jezcze modele z 91´r.to jako tako,ale te z 96´r.to POMYŁKA!Ja sie dałem nabrac i kupiłem jako nowy i załuje!!!!kasa na marne poszła!Sprzedaje dziada nawet za 2500!
2,7
~WALDEK Z Lublina
Sedan 1.4 63KM 46kW
sprawnym jeździ się dość przyjemnie (zwłaszcza kombi jest b. praktyczne),częste usterki dupereli obrzydzją życie,samochód dla garażowego majsterkowicza(przeszedłem taką szkołę w samodzielnych naprawach że, mógłbym pracować w serwisie i po zakupie 6-letniej Renówki19 nie mam co robić w garażu),dobry renault 12 sprofanowany przez Rumunów i im sprzedałem na giełdzie 3 lata temu.
2,2
~gabs
Sedan 1.4 63KM 46kW
Nie polecam auta. Psuje się wszystko i w najbardziej niespodziewanym momencie. Ciągle trzeba coś grzebać w garażu żeby jako tako jeździć.
3,6
~eskimos
Sedan 1.4 63KM 46kW
Autko za niewielkie pieniądze. Super miekkie zawieszenie idealne na polskie drgi - nawet przed progami zwalniającymi nie trzeba hamować Silnik na dole nie szarpie przy dodaniu gazu
~gollum
Sedan 1.4 63KM 46kW
mam tylko zle skojazenia gdybym nie mial tej z 1991 to moze o nowej bym myslal pozytywnie ale nie moge bo przeboje ze stara nie pozwalaja zapomniec
3,2
~daniel76@.hoga.pl
Sedan 1.4 63KM 46kW
auto dla majsterkowicza, dobre do eksperymentów i przeróbek, tanie w zakupie tylko trzeba znaleźć dobry egzemplarz to długo jeszcze pojeździ