Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW 2020-2021 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nemeczek
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Miejsca jest wszędzie sporo, ale nie aż tak wiele, jak sugerowałaby sporo jednak bryła auta. Tym niemniej z przodu jest wystarczająco, z tyłu "na oko" wydaje się też, ale jeszcze nikt z tyłu nie jechał, więc to tylko teoretyczne odczucie. Bagażnik wystarczający i ustawny. W samej kabinie pasażerskiej przestrzeń wykorzystano optymalnie.
~Nemeczek
~a
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Tutaj naprawdę super. Większość suv'ów wygląda masywanie o obszernie w środku, a wewnątrz jest miejsca tyle co w zwykłym aucie kompaktowym (klasa b/c). Duster w srodku ma wystarczająco miejsca na głowę i nogi dla wygodnego podróżowania dla osób do ok. 185-190 cm. Z tyłu 3 dzieci lub 2 dorosłych może wygodnie podróżować.
~Jan
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Z przodu miejsca jest bardzo dużo nawet dla wyższej osoby [ja mam 187cm wzrostu i mam jeszcze sporo zapasu jeśli chodzi o odległość fotela]. Z tyłu nie jest aż tak super ale bez tragedii. Niemniej sądzę, że w dłuższą trasę to raczej auto 4-ro niż 5-cio osobowe.
~Mika
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Bardzo dobrze. Kierowca i pasażer z przodu mają dużo miejsca, z tyłu jest w porządku. Ok, gdyby odsunąć fotele na maximum, z tyłu zrobiłoby się mniej wygodnie, ale ja mam prawie 190cm i nie muszę tego robić.
~Leemaxx
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
To jedna z rzeczy która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Spakowałem w auto dużą rodzinę, która podróżuje zadowalająco wygodnie.Ja mam pow.180cm i nie narzekam.
~Adam
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
5 osobową rodzinę na wakację zabrałem, w 2 osoby daliśmy radę w Dusterze spać. Moim zdaniem w swojej klasie jest zupełnie ok.
~Mały
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Dla kierowcy i pasażera ok, z tyłu dla dzieci lub mniejszych ludzi. Podłokietnik z przodu kiepski, z tyłu brak.
~KRZYSIEK
Dla rodziny 2+2 ideal nawet dorośli dadzą radę auto dosyć pojemne
~Janek
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Tu jest ok. Bagażnik również spory.
Dacia Duster II SUV