Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW 2020-2021 (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mika
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Jest dobrze - ale nie bardzo dobrze. Widoczność do przodu i na boki jest ok, poza tym auto ma duże lusterka boczne.... z których przychodzi często korzystać, bo przez lusterko w kabinie i tylną szybę widać niewiele. Podobno to zły nawyk nadużywać lusterka kabinowego, ale byłem przyzwyczajony do aut z lepszym widokiem do tyłu. Poza tym, auto jest wysokie i widoczność pod linią maski jest, no, żadna. Parkowanie Dusterem byłoby bardzo...
~komornik
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
W porównaniu do innych współczesnych samochodów na plus zaliczam widoczny kraniec maski wspomagany kamerą 360 stopni. Widok z kamery obejmuje nie widok z "lotu ptaka" tylko widok z poszczególnej kamery. Raczej gadżet (boki) chyba bardziej przydatne byłyby czujniki przód. Kamera wskazuje linie które nie prognozują ruchu samochodu w zależności od położenia kierownicy
~Jan
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Bez porównania z samochodami o standardowej wysokości gdyż siedzimy sporo wyżej. Jedyny minus jak dla mnie to kształt maski. Jest ona dość kanciasta, przez co na początku mamy wrażenie, że stoimy o wiele bliżej przeszkody niż w rzeczywistości. Trochę to przeszkadza przy parkowaniu więc polecam wziąć przednią kamerę parkowania.
~Leemaxx
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Ogólnie widoczność b.dobra.Duże lusterka,małe słupki. Kamera napewno się przydaje,szczególnie na początku. Ja osobiście najdłużej przyzwyczajałem się do wysokiej klapy i jej obrysu.Niestety czujników z przodu w Dusterze nie ma ,a kamery z przodu nie kupiłem czego żałuję.
~Adam
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Dość szerokie słupki A wymuszają rozglądanie się przed ciasnymi zakrętami, słupek D też jest solidny, ale to norma w klasie SUV. W miarę wysoka przednia szyba pozwala widzieć sygnalizację nawet wyższej osobie.
~Nemeczek
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Dobra do przodu, słabsza do tyłu, spore lusterka. Przydadzą się czujniki cofania. Przy moim wzroście 178 cm. nie narzekam, nie mam na pokładzie kamery a właśnie tylko czujniki i wystarcza.
~Nemeczek
~a
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Jest okej. Duże lusterka ułatwiają manewry a słupki nie przeszkadzają. Dodatkowo czujniki i kamera cofania sprawiają, że cofanie na centymetry jest bajecznie proste.
~Mały
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Widoczność Ok. Lubię pionowe szyby i lubię widzieć maskę. Duże lusterka, kamera.
Dziennik kosztów dla Dacia Duster II SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
8,2
~otaru84
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Lusterka są duże więc widoczność jest fajna, mam kamery więc jest ok
Dacia Duster II SUV