Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.3 TCe 150KM 110kW 2018-2021 (12) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KRAKUS 2
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
4x4-/4x2 ma 6 biegów i trzeba się nauczyć wbijać na poszczególne biegi. Mogła być bardziej precyzyjna choć tragedii nie ma. Oby dwa modele mają zbliżone przełożenia czyli 1 krótka, 2 trochę lepsza, 3 zadowalająca, 4-5 jest ok. Ale 6 to typowy bieg na trasy. Spokojnie można na 6 biegu jechać 70 km/h i auto jedzie płynnie- ok 1400 obr .Jadąc po mieście to namieszamy się lewarkiem- jedni to lubią a inni to znienawidzą. W 4x2 na gwarancji był...
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Kiepska, na prawdę kiepska. Mocno negatywnie wpływa na wrażenia z jazdy. Skrzynia szarpie, stuka przy zmianie biegów. Jeździłem wieloma autami, zawsze się przyzwyczajałem i po kilku godzinach jeździłem już płynnie. W Dusterze mam problem. W dodatki dochodzi irytujące wycie skrzyni biegów przy prędkościach 80-110km/h. Sprawa zgłoszona na serwis, Panowie stwierdzili, że to opony. Nie przekonali mnie, ale czas pokaże.
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Dramat! Stuka, szarpie i wyje jakby miała zajechane łożyska. Problem zgłoszony od razu po wyjechaniu z salonu. Dziś po 3 wizytach, 2 jazdach próbnych, kilku mailach z ASO, nikt nie chce podjąć jakiejkolwiek próby poprawienia problemu. Mechanicy przyznają, że problem istnieje, ale wprost mówią, że nic z tym nie zrobią bo tak jest i już. Jak sie zepsuje to jest gwarancja.
~Szkrobi
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Skrzynia biegów i kultura pracy przy zmianie nie poprawiona. Trzeba się dobrze przyzwyczaić żeby zmiana biegów odbywała się w sposób płynny. Tu nie poprawiono nic w stosunku do DD1. Mnie nie przeszkadza bo jestem wprawiony.
~Pazuzu
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Nie jestem szczególnie zadowolony z pracy skrzyni. Duży skok lewarka, praca mało precyzyjna. Przy odpuszczaniu gazu wyraźnie widoczny skok lewarka.
~Pako
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
czysta przyjemność , automat tce jest niesamowity komfort w przerzucaniu biegów bezcenna
~Michał
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Powyżej 130 km ewidentnie daje o sobie znać głośniej niż zwykle.
~Adam
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Czasami trójka ma problem z szybkim "wejściem" i trafia się na jedynkę.
~and1
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
skrzynia mogła by być lepsza ,trochę haczy
Dziennik kosztów dla Dacia Duster II SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
8,2
~Robercik
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Glosna, rezonuje, burczy i nic sie nie da z tym zrobić
Dacia Duster II SUV