Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.3 TCe 150KM 110kW 2018-2021 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Cena jest bardzo niska, i dlatego ludzie bardzo pobłażliwe patrzą na wiele niedociągnięć. Bądźmy jednak szczerzy, auto w najwyższej konfiguracji ma cenę około 10 tys niższą niż podstawowe modele konkurencji, gdzie wyposażenie jest podobne. Czyli za około 15% niższą cenę otrzymujemy 3-4 krotnie gorszy samochód, z całą masą mniejszych lub większych niedopracowań. W zasadzie mało co w tym aucia działa dobrze. Serwis nie chce usuwać usterek które...
~Szkrobi
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Mimo że ta wersja to koszt dwóch Dusterów w cenie podstawowej to i tak jest to najtańszy samochód na rynku. Duster cenowo gra w swojej klasie sam. Po tym jak zmodernizowano go w stosunku do poprzedniej wersji nie odstaju już dużo od aut dwa razy droższych. Nic nie skrzypi a jakość wykładzin czy plastiku to sprawa nieistotna choć i w tym względzie jest dużo lepiej.
~Tomekkk
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Za te pieniądze naprawdę porządny samochód. Dla mnie nie istotne, że ma plastikową deskę rozdzielczą. Jest ona naprawdę dobrze spasowana i nic nie trzeszczy. Wolę taką niż np. zamszową deskę na której osadza się mnóstwo kurzu i paprochów. Samochód polecam każdemu!
~Pako
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Cena nie była niska ale jesteme pozytywnie zaskoczony. Zastanawiałem się długo ponieważ niektórzy piszą opinie że to dacia a nawet nie siedzieli w środku. Jest naprawdę dobrze.
~KRAKUS 2
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Ze względu na mała usterkowość, cena aut się trzyma. Mechanicy narzekają, że przy tych autach dużo nie zarobią- Przecież to jest Renault tyle że w rumuńskiej "budzie"
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Gdyby nie skrzynia biegów nie miałbym żadnych poważnych zastrzeżeń, nie wiem czy problem występuje w innych Dusterach. Dobre auto jak za tą cenę.
~Michał
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Taniej się nie da, a czy dobrze, dobrze jak na swoją cenę a może i lepiej
~Pazuzu
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Killer rynku w momencie zakupu (koniec 2019).
~Adam
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
nic nowego się tu nie napisze, po prostu rewelacja
~and1
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Jak na dzisiejsze czasy cena adekwatna do jakości .
Dacia Duster II SUV