Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.3 TCe 150KM 110kW 2018-2021 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Bardzo miękkie wspomaganie. Wygodne przy parkowaniu ale przy wyższych prędkościach w ogóle nie wiadomo co sie z autem dzieje. Wszystkie filmy i recenzje jakie oglądałem przed zakupem chwalą auto za komfortowe miękkie zawieszenie. Faktycznie z progami i krawężnikami radzi sobie ok, ale po drobnych nierównościach prowadzi się jak taczki. Tłucze się i podskakuje, nie wiem kto to zawieszenie określił jako komfortowe. Jest słabe. Jazda po dziurach...
~KRAKUS 2
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
4x4/4x2 - podobny komfort, auto jest w miarę komfortowe choć nie można go porównać np do Suzuki- nie ta klasa. Ze względu na gabaryty, trochę go buja na zakrętach. Wtedy trzeba nauczyć się wolniej wchodzić w zakręty lub polubieć te przechyły. Ogólnie jest stabilne i prawidłowo trzyma się toru jazdy. W 4x4 słychać przeniesienie napędu ,że ma lekkie luzy. W szczególności przy manewrach z małymi prędkościami - parkowanie. Ale podobno tak ma być....
~Pazuzu
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
W porównaniu do konkurencji bardzo udany kompromis pomiędzy prześwitem, sztywnością a komfortem. Podłużne nierówności wybiera bardzo sprawnie. Z poprzecznymi jest gorzej ale dalej akceptowalne. Trzeba zdawać sobie sprawę że to auto nie nadaje się na szybkie pokonywanie zakrętów.
~Tomekkk
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Bardzo dobre miękkie zawieszenie. Różnica w prowadzeniu SUVa, a niskopodłogowego samochodu kolosalna. Tu nie ma problemu z dziurami i wysokimi krawężnikami. Mam porównanie bo jeźdżę też zwykłym samochodem i mimo ostrożnej jazdy nie raz gdzieś się o krawężnik zahaczy.
~Szkrobi
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Poprawiony znacznie. Zupełnie nowy elektryczny typ wspomagania który robi wrażenie. Bardzo dobrze radzi sobie na nierównościach. Świetnie pokonuje poprzeczne spowalniacze jak też wszelkie krawężniki i inne przeszkody drogowe. Miękki i komfortowy a jednocześnie wytrzymały.
~Adam
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
miękko jak to we francuzach, świetnie wybiera nierówności, zawieszenie przeznaczone na zniszczone rumuńskie drogi sprawdza się także u nas.
~and1
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Prowadzi się dobrze, wiadomo samochód przystosowany raczej na gorsze drogi ,chociaż na autostradzie prowadzi się dobrze .
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Jest naprawdę ok, nie mogę powiedzieć złego słowa. Wspomaganie działa mocno, mam wrażenie że utwardza się przy wyższych prędkościach.
~Pako
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
nic nie stuka nie puka, na zakrętach trochę przegina go ale przy suwach chyba to normalne
Dziennik kosztów dla Dacia Duster II SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
8,2
~Robercik
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Miekki i nieprecyzyjny. Nie budzi zaufania i poczucia kontroli
Dacia Duster II SUV