Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.6 SCe 115KM 85kW 2018-2019 (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł Pietrzak
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Super. Auto bezkonkurencyjne . Choć to wersja najwyższa Prestige, to ma wszystko co trzeba oprócz tego prestiżu, bo wszak to Dacia. Jeżeli ktoś chce mieć praktyczne, proste auto za rozsądne pieniądze to świetny wybór, ale nie dla tych, którzy przy pomocy auta wskazują status społeczny. Stać było mnie na dużo droższe, i bardziej renomowane auto, ale po co...
~Serpentes
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Za cenę około 65 tys wersja prestige, zamontowany hak, stopnie boczne dywaniki gumowe w Gąbinie i bagażniku. Tak dużego nowego auta w tej cenie nie kupi na rynku. Auto dla osób które chcą mieć całkiem wygodne duże auto przy przyzwoitej cenie dla których marka nie stanowi problemu. Auto jest naprawdę bardzo dobre przy tej cenie
~marcopolo.17
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
za tą cenę samochód praktycznie nie ma w swojej klasie konkurencji na rynku , jak go kupowałem to praktycznie ze wszystkim co jest potrzebne do codziennej jazdy czyli klima ,nawigacje elek.szyby , kamera cofania itd. kosztował 59000 co u innych producentów pozwalało na zakup małego auta miejskiego
~Leśnik
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Najsensowniejszy samochód za pieniądze, które w innych markach trzeba zapłacić za mini autko miejskie. Trzeba być frajerem żeby za podobny samochód z niemieckiej lub japońskiej konkurencji płacić 20-40 tys. więcej. Skoro nie ma znaczącej różnicy to po co przepłacać???
~Krzysztof
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Za te pieniądze rewelacja. Mój egzemplarz kosztował 52 000 zł - essentiale z dodatkami( navigacja, pseudo skóra, czujniki parkowania). Nic lepszego nowego za te pieniądze w tej klasie nie kupi. Jestem zadowolony.
~Edward
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Samochód ma wady i jest budżetowo wykonany, ale i tak moim zdaniem za te pieniądze to dobry zakup. Dobrze wyposażony SUV kosztuje tyle co Clio albo 208 w najuboższej wersji.
~barakuda
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Duster nie stara się być skodą czy nissanem. Jest praktycznym autem do pracy - robi to co od niego oczekuję. Dałbym tu i 6 gwiazdek :-)
~Reset
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Za cenę 63000 nie kupi się auta z takim poziomem wyposażenia i tej wielkości. Dla mnie - to będzie kolejna rewelacja sprzedażowa Dacii.
~taisio
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Bez komentarza tutaj. Nie ma lepszej oferty obecnie na rynku. Szczegolnie jesli trzyma nas budzet a chcemy nowe auto
Dziennik kosztów dla Dacia Duster II SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
7,7
~Der
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Auto kosztuje nowe ok 75 tys, w tej cenie warto się zastanowić czy nie dołożyć i kupić coś innego
Dacia Duster II SUV