Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.6 SCe 115KM 85kW 2018-2019 (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~taisio
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Widocznosc do przodu bardzo dobra. Lewy slupek jest dosc szeroki, ale nie bardziej niz w innych autach. Widok na bok jest w porzadku. W wersji Prestige jest czujnik martwego pola i dziala on bardzo sprawnie. Widok do tylu jest poprawny aczkolwiek nie wspalnialy. Porownywalny do Opla Insignii w wersji kombi. Dodatkowo mam przyciemniane szyby. Z drugiej strony na wyposazeniu sa czujniki parkowania i kamera wiec cofanie nie jest duzym...
~Serpentes
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Bardzo dobra zarówno z przodu jak i z tyłu. Auto wyposażone w kamerę cofania i czujniki parkowania stanowią dodatkowe ułatwienie w manewrowaniu po mieście. Lusterka duże wszystko widoczne. W lusterkach kontrolka czujnika martwego pola bardzo przydatna, bo już kilka razy uratowała przed stłuczką.
~Marek_JK
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Dobra, do bardzo dobrej nie kwalifikuje się przez przedni lewy słupek i małą szybę tylna. Poza tym zagłówek pasażera z przodu zasłania boczną prawą szybę z tyłu. Najlepiej go wcisnąć na siłę w oparcie poniżej blokad. W lusterkach bocznych widoczność bdb.
~Krzysztof
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Wszystko dobrze widać. W samochodzie wysoko się siedzi i inne auta raczej nie rażą światłami. Ponadto posiadam tylne czujniki parkowania dzięki którym cofanie jest bezpieczniejsze (warto dokupić)
~Marek
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Wysoko, bo to SUV, na dłuższą trasę w nocy mniej męczą się oczy od świateł innych samochodów. Osobiście nigdy nic niskiego nie kupię. Przyzwyczaiłem się, wsiada się też wiele wygodniej do wyższego auta.
~Radzio
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Siedzisz wysoko, fotel ma każdą możliwą regulację, kierownica też regulowana w dwóch płaszczyznach. Jak ktoś mówi że się mu źle w dusterze siedzi - kłamie. Do tego - parktronic z kamerami i już.
~barakuda
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Tylne okienka w przestrzeni bagażowej są raczej na pokaz. Znajdują się tam martwe punkty, ale można się przyzwyczaić - jak w każdym aucie. Przód, tył, boki - sama przyjemność.
~Leśnik
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
W wersji Prestige jest kamerka cofania, która daje dużo komfortu. Bez niej widoczność do tyłu słaba. Do przodu i na boki jest więcej niż dobrze (w końcu to SUV).
~Marko68
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
W wersji najwyższej prestige ze wspomnianym silnikiem 1.6 (za 65 tyś złotych przypominam) są CZTERY KAMERY. Bez komentarza, można liczyć kostki brukowe pod kołami.
Dziennik kosztów dla Dacia Duster II SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
7,7
~Michał
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Lusterka dobre, dużo w nich widać, mają asystenta martwego pola. Widoczność do przodu ok, gorzej jest z tyłem. Na szczęście mam kamerkę i szczerze polecam.
Dacia Duster II SUV