Lista ocen Dacia Logan I Sedan (128) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 130 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janas
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
Nie wiem skąd się wzięły opinie na temat niestabilności Logana przy dynamicznej jeżdzie. Uwazam ze prowadzi sie go bezproblemowo
~Galernik
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
Na Polskie drogi rewelacja przy kołach 15" samochód płynie, lecz przy wejściach w zakręt i poprzecznych uskokach tylna oś ucieka.
~Tomek Wiśniewski
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
dobre, twarde zawieszenie, trzyma się fajnie drogi, choćna mój gust, przy tej wysokości auta mógłby być jeszcze twardszy
~Doctor Loganescu )))
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Na polskie drogi po prostu ideał ! Plus 15-cm prześwit i specjalne zabezpieczenie podwozia przed żwirem i kamieniami.
~Miko
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Układ jezdny jak dla mnie poprostu super. Mięciutki, przyjemnie reaguje na nierówności drogi, miękko pokonuje torowiska itp.
~Andrzej
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
super na trasie, przetestowałem auto również na bezdrożach i duktach leśnych..... zachowuje się rewelacyjnie,
~air
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
poza tym ze trzeba obslużyc dwie kierownice to dziala niezle. jedna kierownica obsluguje jedno kolo a druga drugie.
~FRED
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
dobrze sie trzyma drogi,pomijam uciekajace kolo....nie kolo tylko powietrze z kół..coż,teraz dobrych dętek już nie ma..
~Mark
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Bardzo dobrze trzyma sie drogi, nawet podczas jednej sytuacji bliskiej wypadku nie zawiodl.
~Piotr
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
wysokie zawieszenie, opony o wysokim profilu, nie za szerokie jazda bezpieczna po dziurach i nierównościach
Dacia Logan I Sedan