Oceny Dacia Logan II MCV

Najnowsze oceny Dacia Logan II MCV

~Casey
MCV 1.2 16V LPG 75KM 55kW
Dacia Logan II
Dokladnie tego spodziewalem sie po tym aucie, a kupilem bez jazdy probnej. Jakosc materialow i spasowanie nie pozostawia wiele do zyczenia (przy tej cenie) plastiki sie troche rysuja (kluczykiem przy stacyjce), podloga bagaznika moglaby byc lepiej mocowana i wykladzina pod nogami kierowcy powinna byc trwalsza (po 100kkm jest przetarta pod dywanikiem). Jednak w czasach kiedy MB (mam w rodzinie) jest wykonczony jak Wartburg (mialem w rodzinie)...
~Dudu$
MCV 1.2 16V 75KM 55kW
Dacia Logan II
Gdyby nie słabej jakości plastiki w środku, niewygodne fotele, źle rozmieszczone przełączniki do el. szyb ( wersja przed FL), braku komputera pokładowego w wersji ACCES i AMBIANCE i pewnie czegoś tam jeszcze dałbym 5 gwiazdek
~Krzysztof
MCV 1.2 16V 75KM 55kW
Dacia Logan II
Auto świetnie sprawdza się w roli do jakiej zostało stworzone. Jest tani w zakupie i eksploatacji, zapewnia mnóstwo miejsca w środku, ogromny bagażnik. Jako, że auto jest nowe i ma gwarancję bez obaw patrzę w przyszłość, a 5000 km w 2 m-ce eksploatacji dało mi sporo radochy. Daćka nie jest jednak dla tych, którzy autem wyrażają swój status materialny czy chcą zwyczajnie przyszpanować - ale to chyba oczywiste.
~Artur
MCV 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
Dacia Logan II
za ta cene kupujac auto ktore daje radosc z prowadzenia - bezcenne Auto wizualnie podoba mi sie - chociaz o gustach sie nie dyskutuje... pewnie gdyby zdjac znaczek Dacia wielu ludzi ocenialoby to auto bardziej pozytywnie
~Łukasz
MCV TCe LPG 90KM 66kW
Dacia Logan II
Idealne auto dla osób niewymagających luksusów , perfekcyjnie oddaje to do czego został stwożony - tani rodzinny wół roboczy który wszystko wybaczy.
~Poldzejro
MCV 1.5 dCi FAP 75KM 55kW
Dacia Logan II
Super samochód. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam!
2,7
~pablo
MCV Tce 90KM 66kW
Dacia Logan II
auto tanie i tandetne , wszędzie widać oszczędności...
~Tomek
MCV 1.2 16V LPG 75KM 55kW
Dacia Logan II
Auto jest naprawdę OK ale pod warunkiem że nie lubi się dynamicznie jeździć. W Daćce urzeka prostota, komfort, oraz w moim modelu - koszty paliwa.
~Maria
MCV Tce 90KM 66kW
Dacia Logan II
To jest średnie spalanie przy dość oszczędnej jeździe, ale nie żółwiej. Czyli do zrobienia dla każdego kierowcy. Jeździmy na zmianę z mężem, po mieście i czasem w trasie. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Jakub P.
MCV 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
Dacia Logan II
Auto pali mało jak na samochód tych gabarytów i przy takim silniku. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dacia Logan II MCV