Lista ocen Dacia Logan II (57)

3,3
~tomex1981
Sedan 1.2 16V 75KM 55kW
Duży, niezbyt brzydki samochód (zwłaszcza w kombi), tani z założenia, lecz drogi w zakupie (moim zdaniem lepiej dołożyć kilka tysięcy i kupić inny). Po 30000 km wszystko trzeszczy, z racji dość sporego rozstawu osi całkiem wygodne zawieszenie jak na nasze dziurawe drogi, silniczek daje radę, choć nie jest demonem prędkości, prędkość dość mocno odczuwalna, bałbym się chyba jechać więcej niż 120 km/h. Skrzynia biegów kiepska, przenosi drgania...
~Artur
MCV 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
za ta cene kupujac auto ktore daje radosc z prowadzenia - bezcenne Auto wizualnie podoba mi sie - chociaz o gustach sie nie dyskutuje... pewnie gdyby zdjac znaczek Dacia wielu ludzi ocenialoby to auto bardziej pozytywnie
~Aj
Sedan 1.2 16V LPG 75KM 55kW
Niezły samochód w niskiej cenie. Przy wersji Laureate sporo opcji w cenie auta, gdzie u innych dealerów musimy dopłacać. Ładne nadwozie. Średnie wykończenie wnętrza.
4,1
~Dawid_Bittner
Sedan 1.2 16V LPG 75KM 55kW
Zapraszam na http://dacialoganii.blogspot.com, gdzie opisałem dużo bardziej szczegółowo ten pojazd. Gdybym miał jeszcze raz kupować prawdopodobnie zdecydowałbym się na wersję najtańszą bez jakichkolwiek dodatków, a po gwarancji zainstalował LPG z butlą w bagażniku, natomiast nie we wnęce na koło zapasowe.
3,2
~Paweł S
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Słabo. Moim zdaniem auto zawiodło w wielu aspektach . Rozumiem próbę wprowadzenia taniego modelu. Jednak są pewne rzeczy, na których nie można oszczędzać. Na minus: Brakuje mocy oraz komfortu jazdy. Na plus: Oszczędności (ale nieproporcjonalne do jakości jazdy) Pakowność
~Wojtek
Sedan Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Samochód używałem od nowości jako służbowy. Przed odbiorem miałem "już wyrobioną opinie", na podstawie wszystkich dacio krytyków którzy samochodu nie widzieli ale na podstawie ceny skazują auto na porażkę. Jednak co się okazało? Samochód jak na swoją cenę jest super, jest po prostu dobrze wyceniony. Po przejechaniu ponad 50 tys km tylko utwierdziłem się w przekonaniu. Obecnie samochodu już nie mam, ale wnioski pozostały w głowie i rozważam...
~Krzysztof
Sedan 1.2 16V 75KM 55kW
Skuszony pozytywnymi opiniami użytkowników oraz stosunkiem cena/jakość 3 miesiące temu rozpocząłem swoją przygodę z marką Dacia...Kolejnym czynnikiem który zmobilizował mnie do zakupu to atakcyjna promocja-przedłużona gwarancja na 5 lat z 1 pln...oraz voucher dla osoby polecającej( innego uzytkownika Daci) na kwotę 800 pln do wykorzystania na zakup dodatkowego wyposażenia, serwis etc.
~Andrzej
Sedan 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
Samochód użytkuje jako taxi...i szczerze mogę je polecić każdemu...za tą cenę mamy naprawdę dobrze wyposażone i pojemne auto, przy rewelacyjnie niskim spalaniu i całkiem fajnym wyglądzie...Jednak ma też dużo wad ale myślę, że nadrabia to ceną, kosztami utrzymania, niskim spalaniem. Gdyby nie znaczek Dacia myślę, że auto by było hitem.
2,5
~dominik
Sedan Tce 90KM 66kW
Niestety, auto fatalnie się prowadzi. Widoczność do przodu zła. Spalanie zdecydowanie za wysokie. Na każdym kroku widać oszczędności posunięte do absurdu. Tak się prowadziły Polonezy czy Fiaty 20 lat temu a nie współczesne , nowoczesne nowe auta. Gdyby nie było firmowe to oddałbym je i zażądał odszkodowania. Pojazd chyba tylko dla emeryta do jazdy raz w tygodniu do kościoła i nie przekraczania 35 km w mieście i 80 km na autostradzie
~Filip
Sedan Facelifting 1.0 SCe 73KM 54kW
Samochód godny polecenia. Bezawaryjny (użytkowany ponad 2 lata). Koszty olejów i filtrów na dobrym poziomie. Silnik wystarczający do miasta i na normalną jazdę w trasie. Spalanie przyzwoite. Wszystkie podzespoły działają bez zarzutu. Dbać, lać paliwo i jeździć!