Oceny Dacia Sandero I Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW 2008-2010

Dacia Sandero I Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW 2008-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Dacia Sandero I Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW 2008-2010

~DS
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Bardzo udany samochód idealny na polskie warunki. Solidne zawieszenie wprost jakby stworzone na polskie najczęściej mało równe drogi. Silnik 75 KM zupełnie wystarczający do spokojnej jazdy. Wiadomo, że samochody tej klasy nie są samochodami do dalekich podróży ale nawet przy silniku 1.4 75 KM bardzo dobrze sprawdza się w trasie. Bezproblemowo, bez młodzieńczych szarży wszędzie i bezpiecznie dojedzie niezależnie od dystansu do pokonania. Bardzo...
3,5
~rgr
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Silnik słabo wkręca się na obroty, trochę paliwożerny, i głośny (ale to akurat wina braku wyciszenia - żadnego - ani pomiędzy silnikiem a kabiną, ani pod maską). Za to jest elastyczny. Co do skrzyni - dlaczego ten wsteczny w tych Daciach tak źle wchodzi? (problem znany). Ale generalnie OK, przeszkadza tylko trochę krótkie zestopniowanie. Układ jezdny i zawieszenie dobry, a nawet bardzo dobry jak na polskie drogi. Dosyć twardy (twardszy...
~Az
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Samochód oceniam generalnie bardzo pozytywnie. To co może zaskoczyć niektórych to to, że nosi on znaczek Dacia. Ale juz dobitnie na przykładzie tego modelu można się przekonać do czego prowadzą właściwe alianse motoryzacyjne. Ten samochód ma zdecydowanie więcej wspólnego z Renault niż z Dacią, którą możemy pamietać z dawnych lat. Samochód na sprawdzonych podzespołach marki Renault bez elektroniki francuskiej. Bardzo dużo zamienników - silnik...
~Szymon
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Auto służyło jako 2gie w domu. Ze względu na cenę, "osiągi" i koszty utrzymania i skomplikowanie technologiczne idealne jako pierwszy samochód dla młodego kierowcy. Przez 3 lata wymieniłem jedynie klocki, tarcze i olej. Woziło 2 os dorosłe i 2 dzieci. Wersja budżetowa więc wnętrze raczej ubogie i nie ma co się spodziewać rewelacji. Lubiłem to auto i pewnie bym jeszcze kupił. Praktyczne, nie do szpanowania. Porównywalne z Clio 1.
~jasiek
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Opinie o tym aucie przez użytkowników innych marek(VAG) są przesycone pychą dlatego, że oni jeżdżą do mechanika, a ja jeżdżę po drogach czyli bezawaryjnie. Oprócz oleju i filtrów nie wymieniłem jeszcze nic nawet klocki hamulcowe są z fabryki. Komfort Renault no i cała reszta też-pozytywnie. To twarde auto na nasze drogi wręcz nie zniszczalne.Polecam
~tytus
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Samochód jest dobrze zaprojektowany i wykonany ale rażą takie rzeczy jak słabe wyciszenie czy brak termometra. Takie rzeczy nie są ani drogie ani skomplikowane i mam takie poczucie że ten samochód został z niektórych żeczy celowo okrojony tylko dlatego żeby nie był lepszy od samochodów renault.
Dziennik kosztów dla Dacia Sandero I Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
7,6
11,4
~Franz
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Super samochód do codziennej jazdy po mieście, do pracy czy na niezbyt dalekie wypady. Samochód zaskakująco duży (bagażnik większy znacznie jak np. w VW Polo), jedyny mankament to nienajlepszej jakości materiały i jak podejrzewam ich spasowanie. No ale to nie klasa premium.
~Użytkownik P.
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Samochodzik może nie jest z klasy aut typu mercedes czy lexus ale powiem tak: Dla przeciętnego normalnego kierowcy, który ceni sobie nowoczesny wygląd oraz funkcjonalnośc i duży bagażnik i nie potrzebuje auta sportowego - POLECAM. Moja dacia wzbudza zainteresowanie, dołożyłem zestaw suv i przy kolorku ciemnym grafitowym robi efekt.
~MietekCK
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Auto jest ładne z zewnątrz, zwłaszcza że jest to DACIA. Samochodzik bardzo fajnie się prowadzi, w środku sporo miejsca, bagażnik zaskakuje pojemnością ( bardzo dobry pomysł aby koło zapasowe schować pod podłogą bagażnika). Dobrej jakości opony Michelin (jak na auto ekonomic super). Samochód jest dosyć wysoko zawieszony (koła 185/65/15) za to duży plus, bez problemu zjeżdżam na drogę leśną lub polną bez obawy że coś się urwie.
3,8
~neuris
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Ogólnie bardzo udane auto w najtańszym segmencie. W sam raz dla młodej rodziny z dzieckiem i psem do poruszania się po mieście (bardzo dobra jak na tej wielkości samochód zwrotność, wysokie zawieszenie) i do wypadów za miasto.
Dacia Sandero I Hatchback 5d