Lista ocen Dacia Sandero I Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW 2008-2010 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tytus
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Jeśli szukasz samochodu który ma służyć jak jedyne auto w rodzinie i masz na to 34tys zł. To nie masz wyboru. Dacia miażdży konkurencję z segmentu A. przestronnym wnętrzem i komfortem. To jest samochód który został stworzony na polskie drogi. Jednak nie polecam go jako samochodu miejskiego. Po pierwsze za dużo pali w mieści (przynajmniej z tym silnikiem) po drugie ten samochód z lusterkami ma 2m szerokości!! Potrzebuje takiej luki parkingowej...
~MietekCK
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Auto posiadam w najbogatszej wersji wyposażeniowej Lauréate, za kwotę 39 tys. zł (cena bardzo sensowna za takie wyposażenie i 4 drzwi) dostałem auto przestronne o świeżym designie z aluminiowymi felgami,lakierem metalicznym, lampami przeciwmgielnymi, klimatyzacją, pełną elektryką, wspomaganiem, komputerem, systemem audio ( nie jestem audiofilem, także wystarczy mi to w zupełności :))i 4 poduszkami powietrznymi. Akcesoria w śmiesznych cenach...
~Franz
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
value for money - idealnie pasuje do tego samochodu. Za śmieszne pieniądze masz idealny drugi samochód w rodzinie. 34tys klima elektryka centralny zamek itd. Ceny dodatków śmieszne. A że nie ma znaczka toyoty czy innego mercedesa? no cóż, nie dlatego go kupiłem.
~neuris
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
W obliczu ofensywy cenowej konkurencji problemem zaczyna być jednak cena. Za 38 tys. za najbardziej rozbudowaną wersję przewagi Sandero są na tyle nieduże (niezawodność, przestronność), że nie dają jej wyraźnego zwycięstwa w walce z innymi markami.
~Użytkownik P.
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
W tej cenie jeśli chodzi o nowy samochód to naprawdę bardzo dobry wybór, szukałem auta w podobnej cenie i gabarytach, nie znalazłem, dopiero sandero spełniło moje oczekiwania.
~renio maniak
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Renault ma cenę zaniżoną jako auto używane a Dacia jeszcze bardziej tak że kto zdrowy na umyśle korzysta i nie marzy o 20 letnim VW
~Koko
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Za 36 tys. (tyle kosztowało Lauréate - najbogatsza wersja z klimą) trudno znaleźć samochód innej marki z takim wyposażeniem
~rgr
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Nowego za 30-40 tys. nie kupiłbym. 3-latka za połowę tej ceny można.
~momik
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Świetne, ładne, praktyczne auto za rozsądne pieniądze.
~Szymon
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Cena śmieszna. Auto niezajmujące.
Dacia Sandero I Hatchback 5d