Lista ocen Dacia Sandero I (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tytus
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Jeśli szukasz samochodu który ma służyć jak jedyne auto w rodzinie i masz na to 34tys zł. To nie masz wyboru. Dacia miażdży konkurencję z segmentu A. przestronnym wnętrzem i komfortem. To jest samochód który został stworzony na polskie drogi. Jednak nie polecam go jako samochodu miejskiego. Po pierwsze za dużo pali w mieści (przynajmniej z tym silnikiem) po drugie ten samochód z lusterkami ma 2m szerokości!! Potrzebuje takiej luki parkingowej...
~Lawender
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Chcąc kupić auto np. japońskie wybieramy pomiędzy wyposażeniem a marką. Tutaj cena wyjściowa jest do zaakceptowania nawet przez studenta. Nowy zamochód to nowy samochód. Warto bliżej przyjrzeć się marce Dacia. Jeżeli szukasz samochodu wzbudzającego uznanie, ukazującego Twój status społeczny, budzącego zachwyt (zazdrość?) u innych to Sandero nie jest dla Ciebie. To proste auto do przemieszczania się z pnktu A do punktu B, dającego odrobinę...
~MietekCK
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Auto posiadam w najbogatszej wersji wyposażeniowej Lauréate, za kwotę 39 tys. zł (cena bardzo sensowna za takie wyposażenie i 4 drzwi) dostałem auto przestronne o świeżym designie z aluminiowymi felgami,lakierem metalicznym, lampami przeciwmgielnymi, klimatyzacją, pełną elektryką, wspomaganiem, komputerem, systemem audio ( nie jestem audiofilem, także wystarczy mi to w zupełności :))i 4 poduszkami powietrznymi. Akcesoria w śmiesznych cenach...
~KAŚKA
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
DołoŻyłam do diesla bo miało sie opłacać.....ale nie warto.Lepiej zakupiĆ na benzynę z darmową instalacja LPG.Diesel jest bardzo głośny i panowie nie wiem kto wymyślił to małe spalanie.Nie jestem wybredna bo miałam lanosa.Autkiem jeżdziły 3 osoby i spalanie nie było inne.Dla mnie nie warto dopłacać....dobra rada to kupac na benzynke z silnikiem 1,6 z darmowa instalacja LPG
~Franz
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
value for money - idealnie pasuje do tego samochodu. Za śmieszne pieniądze masz idealny drugi samochód w rodzinie. 34tys klima elektryka centralny zamek itd. Ceny dodatków śmieszne. A że nie ma znaczka toyoty czy innego mercedesa? no cóż, nie dlatego go kupiłem.
~neuris
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
W obliczu ofensywy cenowej konkurencji problemem zaczyna być jednak cena. Za 38 tys. za najbardziej rozbudowaną wersję przewagi Sandero są na tyle nieduże (niezawodność, przestronność), że nie dają jej wyraźnego zwycięstwa w walce z innymi markami.
~Ammianus
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Dacię Sandero kupiłem własnie dlatego - stosunek ceny do jakości to duży plus. Ilość akcesoriów, któe można dokupić, sprawią, że każdy dopasuje auto pod siebie, i nie będzie zbytnio narzekał.
~z2010
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
cena jest conajmniej 10000 zł niższa od ceny tak samo wyposażonego samochodu (peugeot, renault, ford, skoda, kia, fiat, hyunday...) a jeździ się nim tak samo jak w/w samochodami
~Użytkownik P.
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
W tej cenie jeśli chodzi o nowy samochód to naprawdę bardzo dobry wybór, szukałem auta w podobnej cenie i gabarytach, nie znalazłem, dopiero sandero spełniło moje oczekiwania.
~BOGUSŁAW_50
Hatchback 5d 1.6 MPI 84KM 62kW
Za 40 tyś. zł nowy samochód dobrze wyposażony i z trzyletnią gwarancją. Polecam pod rozwagę ten model każdemu kto myśli o kupnie samochodu tej klasy.