Lista ocen Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 (137) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rapsik
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Drobiazgi-tradycyjnie połączenia elektryczne (Polacy nawet złożyć nie potrafili...), czyli sterowanie szyb, oświetlenie konsoli itp. Plastiki u mnie nie skrzypią. Kruszą się uszczelki przy drzwiach tylnych.
~Miłosz (wyrwidab@kr.onet.pl)
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Siłownik centralnego zamka, otwieranie tylniej syby, żaróweczki w desce rozdzielczej, mechanizm zmiany biegów głośno rzęzi (wyrobiony), złamane sprężyny z tyłu, ręczny hamulec trzy razy naprawiany.
~Espero97\'
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Zepsuł się centralny zamek, poza tym rdzewieje na dole drzwi , więc trzeba malować. Na szczęscie rdza wolno postępuje i nie widać jej zbytnio. Poza tym sprawuje się dobrze
~Krzysztof-1963
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Bardo irytujące takie małe usterki. To jakiś przełącznik, to to siłownik od szyb itd. Słabe styki na kotach, prawdo podobnie nie zastosowane sa najlepsze materiały.
~kdziedzicpoczta@wp.pl GG:3883540
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
w tym samochodzie ciagle cos nawala, w sumie odkad go kupilem na naprawy wydalem jakies 2000zł, wydaje mi sie ze pewne elementy moglyby wytrzymywac znacznie wiecej i dzialac dluzej
~SWIREK
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
nizawodny na 100% niemailem nie milych zdarzen przez rok uzytkowania aby lac paliwko i jechac:) a powiem ze przez ten rok co posiadalem autko bardzo duzo mil narobilem :)
~mg407
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Poprzerywane kable w drzwiach, uszkodzone ciegla wycieraczek i strasznie korodujacy wydech (wszystko jedno jakiej marki, ale ze stali szlachetnej nie probowalem :)
~piotrrrr
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Przejechałem 93 tyś. km i do tej pory, za wyjątkiem zużywalnych częsci (świece, pasek rozrządu, klocki hamulcowe), wymieniłem jedynie tłumik. Niestety przeglądy wcale nie są tanie.
~piotrrrr
~daVid
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Auto nie jest bardzo awaryjne pod względem mechanicznym jednak o elektryce tego powiedzieć nie można często lubią siadać elektryczne szyby i fabryczny alarm.