Lista ocen Daewoo Lanos (800) - Widoczność

Na liście zabraknie 1461 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WilQ
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Przednia szyba ok, boki nie najgorzej, słupek troche za szeroki, no i kiepska widocznośc przez tylnią szybę, ale sytuację ratują lusterka
~Maciej.
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Zasłaniają słupki z przod i czasami można się zdziwic że tu nadle inne auto albo pieszy, do tyłu też nie najlepiej, nadziałem się kiedyś na betonowy klocek
~m-mg@tlen.pl
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
utrudniona widoczność do tyłu, zagłówki zasłaniają pół szyby, niestety te ważniejsze pół. na szczęście w większości jeżdżę do przodu i tu widoczność znakomita
~bartusbart@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
rzeczywiście kiepska do tyłu, ale można się przyzwyczaić. Nie wiem czy to zdarza sie tylko mnie ale przednie słupki w zakrętach ograniczają widoczność
~RobeQ robeq@go2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Da się przeżyć ale gdy jest wąsko na parkingu trzeba uważać żeby w coś nie przywalić. Trudno wyczuć wystające zderzaki z przodu i z tyłu.
~txxc
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Widoczność ok, do tyłu mogłaby być trochę lepsza (wysoko umieszczona szyba w klapie). No i w lusterkach bocznych bardzo słabo.
~hmm
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Dla mnie wystarczająco, ale lusterka zewnętrzne wypadałoby zmienić na coś lepiej ogarniającego i niwelujące martwe pola
~Azglahal
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Mogło by być lepiej zawsze chaczyłem przodem o krawężnik przy parkowaniu. Słabo widać gdzie się auto zaczyna. Z tyłu bardzo dobrze.
~benowie
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
do przodu wszystko widzę, do tyłu tak samo. nie mam czujników parkowania a i tak parkuuję tyłem. więc jest ok.
~Sokół
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Tylna szyba jest strasznie mała i utrudnia widoczność. Widoczność w lusterkach bocznych też nie należy do najlepszych.