Lista ocen Daewoo Lanos (800) - Widoczność

Na liście zabraknie 1461 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adf1985
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Widoczność bardzo dobra, ale nie idealna. Czasem tylne słupki są zbyt grube i zasłaniają, ale w porównaniu do nowszych aut, którymi miałem okazję jeździć i tak jest wg mnie lepiej.
~Myszeczka
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Generalnie, jak dla mnie minusem tutaj jest to, że nie można podwyższyć sobie siedzenia, ale tak to widoczność dobra, jak na auto. Może mogłoby być lepiej, ale źle nie jest.
~oblatywacz
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Dość znaczna powierzchnia oszklona nie powoduje problemów z manewrowaniem, szyba tylna mogłaby być nieco większa, ale przy dzisiejszych zabudowanych "czołgach" i tak wystarczająca.
~Sławek
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Z przodu maski nie widać, a do tyłu to już nic nie widać. Nigdy nie mogę ocenić jak długi jest ten samochód. Dobrze, że ma hak. Najlepiej cofać aż hak w coś przywali i tyle.
~Piotras666
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Bez większych zastrzeżeń; trochę się musiałem przyzwyczajić po przesiadce z hachbacka. Z tyłu troche mało widać; spore martwe pole w lusterku. Do przodu i na boki ok.
~BODZIO
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Widoczność, ujdzie w tłumie, choć widoczność w lusterkach jest ograniczona. Mając ten samochód w wersji sedan trzeba zdać się na własne doświadczenie przy cofaniu.
~Maniek Łask
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Lusterka o odpowiedniej wielkości,jedynie niscy kierowcy mogą mieć problem gdyż siedzisko jest zbyt nisko osadzone (nie mam wersji z regulowaną wysokością fotela)
~mocno zawiedziony
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Widoczność nie najgorsza, ale co z tego jeżeli w deszczowe dni prawie cały czas zaparowana przednia szyba, chyba że włączysz ciepły nadmuch i rozbierzesz się do majtek
~Piotrek ;]
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Przednie słupki trochę przeszkadzają i tylna szyba jak deszcz pada to kiepsko widać. W lusterkach bocznych duże martwe pole. Przy cofaniu do tyłu latwo o pukniącie przez ten zderzak.

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lechkucz
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Przedni słupek idealnie zasłania pieszych na pasach w trakcie skrętu w lewo. Ogólnie lepsza niż w obecnie produkowanych autach, tył przeciętny, martwy punkt spory