Lista ocen Daewoo Lanos (800) - Widoczność

Na liście zabraknie 1461 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kolorem
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Da sie przyzwyczaić. Minusem POWAŻNYM są za małe osłony przeciw słoneczne. Jazda pod słońce o wschodzie lub o zachodzie daje w kość (a raczej w oczy)
~Mr. "R"
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Osobiście uważam że jest ok. Może troszkę za mało widać do tyłu no i słupki z przodu mogły by być nieco węższe. Łatwo nie zauważyć pieszego na przejściu :)
~mały
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
jestem nie wysokim facetem przód jest dobry boki też tył jest problem!!!!!!! lepiej wystawić głowe przez szybe żeby nie mieć problemu zwłaszcza przy cofaniu!
~Marian
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Ogólnie dobra. Czasem przeszkadzają przednie słupki, przy cofaniu wysoka dolna krawędż tylnej szyby ogranicza pole widzenia, wygodniej korzystać z lusterek.
~XXX
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Widoczność raczej kiepska - końca maski nie widać, końca bagażnika też nie (w sedanie). Przednie słupki mocno ograniczają widoczność do przodu.
~Scorpio
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Niemam wiekszych zastrzezen...jedyne co to widok do tylu w sedanie jest utrudniona wysoko umieszczonym siedziskiem...latwo jest rozwalic jakis slupek:p
~Janik
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Dla mnie super, mam hatchback´a. Nie wiem co koreańce wymyślili, ale tylna szyba prawie w ogóle sie nie brudzi i to mi się bardzo podoba.
~yellowcab
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Hatchback przy cofaniui spisuje sie swietnie niema problemu z ocena odleglosci i mozna ogarnac bez gimnastyki sytuacje tylu. Przod i boki bez zarzutow.
~Dzakub, jerzor23@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
widocznosc ok,ale jednak slupek boczny czasem przeszkadza,gdy sie skreca w lewo i piesi maja zielone. zdarza sie ze "znikaja" wlasnie w slupku...

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dwoogee
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Żadnych rewelacji ale też brak rażących minusów, przód - szerokie słupki z boków, reszta bez zarzutów - wymagana odrobina wyczucia odległości