Lista ocen Daewoo Lanos (800) - Widoczność

Na liście zabraknie 1461 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rudy
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
Nieszczęsny szeroki słupek przedni od strony kierowcy, już niejednokrotnie w ostatniej chwili zauważałem pieszego na pasach .... albo za szeroki , albo nie w tym miejscu
~lukelat@wp.pl
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Podczas słonecznych dni odbija się tapicerka od przedniej szyby co utrudnia prowadzenie pojazdu ze względu na ograniczenie widoczności - nie wiem jak to przeszło testy?!
~yodapanter@interia.pl
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jak we wszystkich nowych autach po95 roku czyli za szerokie słupki przednie i zbyt malo do tyłu przy parkowaniu. ale tak samo jest w mazdzie z 2001 czy Peugeot 206 z 2002
~r.chojecki@rmf.fm
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Dla mnie ok. Niższe osoby nie widzą przodu pojazdu, przez co auto wydaje im się dłuższe. Przy parkowaniu nie specjalna widoczność do tyłu. Mógłby mieć większe lusterka boczne.
~stanpa
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Trodno bylo się na początku przestawić z Toyoty Tercel, gdzie siedzenia wyższe i okna większe. Słupek przedni szeroki. Przeszkadza z początku. To samo z tłu hatshback
~Irek M.
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Skalndal.Samochód z taką widocznością nie powinien uzyskać homologacji. Ogromne martwe pole. W deszczu boczne lusterka to atrappy i no te ogromne przedni słupki.
~konti@kki.net.pl
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Do tyłu prawie żadna (sedan), ale można się przyzwyczaić (jeździć na pamięć). Z przodu zbyt grube słupki, co przeszkadza zwłaszcza przy skręcie w lewo z podporządkowanej.
~Bartek780
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Nie ma żadnych problemów z widocznością. W sedanie nie widać dobrze końca klapy, ale ja akurat miałem tam spoiler, więc problem był wyeliminowany.
~Jim
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
TRAGEDIA ! Miejsca malo , fotele niewygodne , plastiki to tandeta , skrzypia , trzeszcza i wiatr pow 130 szumi , nie mowiac o wyciu tego silnika MASAKRA
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos
8,1
~Kuba
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
widoczność raczej nie powala z powodu dziwnej szyby z tyłu oraz kraty w mojej ciężarowce no i lusterka POWIĘKSZAJĄCE to też trochę zmyla podczas parkowania.