Lista ocen Daewoo Lanos (800) - Widoczność

Na liście zabraknie 1461 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Puzon_16
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
auto kupiłem 3 lata temu za 3,5 tys, siedzenia i kierownica jest, jak wcześniej pisałem dobrze jeździ po dziurach. W trasę wolałbym chyba inne auto.
~Puzon_16
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
~Pele
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Szerokie słupki przednie zasłaniają czasami pieszych i samochody ( parę razy byłem zaskoczony ) a szerokie tylnie cofanie. Do przyzwyczajenia.
~Robert-de-kowalski@wp.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
trudna ocena, Raz miałem sytuację , że nie zauważyłem kobiety na pasach kompletnie zasłonił mi ją lewy słupek, nic się nie stało ale się troszkę wystraszyłęm
~xxx
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Widoczność przeciętna, ale trzeba uważać na mocno skracające dystans boczne lusterka. Poza tym jak w każdym hatchbacku podobnej wielkości.
~kolorem
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Znośnie. Przednie belki chyba w każdym aucie obecnie przeszkadzają (bo sztywność kabiny), stare skody i fiaty to miały beleczki jakby ich nie było ach.
~rafalhh@onet.eu
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
czasem przeszkadza przedni słupek, ale jest dobra widoczność, bok przód tył na 5, po skosie(podczas lewoskrętu na skrzyżowaniu) daje +4
~Invisible
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Kiepsko. Jak się skręca nie widać krawężników. Tylnia szyba beznadzieja. Lusterka beznadziejne.. Duży zakres martwego punktu. Eh źle to pomyślne.
~windamen
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Ogólnie jest dobrze, tylko trzeba uważac na to co kryje się za szerokim prawym słupkiem. Cofam patrząc w lusterka i nie mam żadnych problemów.
~alfred - akaczmarczyk1@op.pl
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Z widoczności aw Lanosie jest trochę problemów, zwłaszcza lewa strona od kierowcy, za szeroki słupek, przy skręcie w lewo należy się wychylić.