Lista ocen Daewoo Matiz (546) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 719 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gitarnick
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Parę drobiazgów się zdarzyło i to dosyć irytujących, np. zablokowanie się kluczyka w stacyjce z powodu ułamania ze starości (!) zapadek.
~MATIZ-74
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Nie ma na co narzekac.Jedynym mankamentem po tylu latach uzytkowania jest matowienie przednich reflektorow ale nie ma sie co dziwic w koncu to plastik....
~mmodrzyk@orange.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
NIEKTÓRE PLASTIKI SKRZYPIĄ NIEPRZYJEMNIE/JAK BYŁ NOWY TO PRZECIEKAŁ DACH W MIEJSCU ANTENY ALE USUNIĘTO NA SERWISIE SILIKONEM W RAMACH GWARANCJI
~szaleniec-cz-wa
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Mam podstawową wersję vana w trakcie przeróbki na osobowa wersje.Nie mam w nie j zbyt wiele ale mi to nie przeszkadza.Wszystko jest pod ręką łatwe w użyciu .
~kiki86
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Ramiona od wycieraczek rdzewieją, poza tym nie miałam problemów z drobiazgami. Prędkościomierz pokazuje 20 km/h więcej niż jest w rzeczywistości.
~lord Vader
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Moj matiz ma 7 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Amortyzatory lubią stukać, jednak nie przedkłada się to na komfort i właściwości jezdne
~micek
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
po 60 tys wybily sie jakies tam gumy w zawieszeniu, przerdzewiala oslona ltumika (nowa kosztuje 16 zl) i pekl wezyk od spryskiwacza....
~matizek
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak w każdym samochodzi zdarza się kilka usterek a to szyba się nie zamknie a to drzwi sie zamykają cieżej, zamek schowka jest do bani...
~hevelus@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
skrzypiąca linka ręcznego w mocowaniu przy zbiorniku,latająca tylna półka,uszczelka drzwiowa oraz zerwane gumowe mocowanie obudowy filtra powietrza w silniku
Dziennik kosztów dla Daewoo Matiz
6,6
7,7
~M,odelS
Hatchback 5d 1.0 i 64KM 47kW
samochodowi zdaza się rozżżad czasami zdesynchronizować ale wystarczy mu przekrencic pasek i jest wszystko oki