Lista ocen Daewoo Matiz (546) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 719 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ernest
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
sypie sie czesto i gesto. zarowki, uchwyty, przelaczniki, skrzypi, notorycznie opada klapa bagaznika, przeciekaja reflektory, w zwiazku z czym czesto pekaja szkla, juz z 5 razy. ale dda sie przezyc
~Juras
Hatchback 5d 1.0 51KM 38kW
Autko ma 5lat.Wymieniłem w nim kable od świec.Pasek klinowy.Klocki hamulcowe.Żarówkę do swiateł drogowych.Oraz ostanio łożysko w tylnim prawym kole.Jak na pięć lat jazdy to poprostu rewelacja.
~inga
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
nigdy mnie nie zawiódł, zawze odpalał nawet w zimie. żle dziala tylna wycieraczka(nie spryskuje)ale to raczej wada konstrukcyjna. poza wymiana żarowek żadnych usterek. naprawdę super!
~BoMa
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Do poprawienia zbiornik płynu wyrównawczego - nalezy wkleić rurki skierowane w dół o bedzie OK - nie potrzeba zmieniać uszczelki pod głowica ani wymieniać korka do zbiorniczka .
~lars
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
jedyny minus - łożyska z przodu. nie wiem jak matiz jest zbudowany, natomiast łożyska są częściami, które niestety ale często wysiadają. może używam kiepskich zamienników?
~urbprn
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
jeśli chodzi o pierdoły to wiecznie się coś chrzani ale bardziej podejrzewam o to poprzedniego właściciela który dał po sobie znać że jest pseudo majsterkowiczem
~AGO
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Gdyby nie jeden \"drobiazg\" na początku mojej historii z autem dałbym \"doskonale\". Jest to auto ubogo wyposażone przez co nie ma co się psuć. Dzięki czemu ominiemy mechaników.
~lapa19730@op.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak juz pisałem prosta konstrukcja auta procentuje mała awaryjnoscia . Wymieniłem kable zaplonowe końcówki drażkow kierowniczych kolektor dolotowy i typowe części eksploatacyjne
~Su Forester
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Raz ukręciłem stacyjkę. Nowa do Matiza kosztuje 120zł. Lepiej kupić od Espero albo od Poldka za niecałe 40zł i wymienić wkład samodzielnie. 20 minut pracy przy zręcznych palcach.
~asnyk
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Nic nie wymienialem przez ten caly czas oprócz części eksploatacyjnych, a części tanie jak barszcz. Pod tym względem jestem bardzo zadowolony. Bezawaryjne autko.