Lista ocen Daewoo Matiz (546) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 719 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bogdan
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
wymieniono cztery żarówki reflektorowe, jedną światła stopu i dwie żaróweczki oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Po czterech latach eksploatacji wymieniono akumulator.
~Lucky
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
auto jest totalnie bezawaryjne. przez 5 lat spaliła mi się tylko żaróweczka w migaczu i padł akumulator. Kompletnie nic więcej się nie stało. Po AR 33 to zakrawa na cud :)
~Grancik
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
za tę cenę REWELACJA!!! w dodatku tanie części wada fabryczna: pęka przednia szyba z powodu metalowych wsporników, po wymianie ich na drewniane nie ma już problemów,
~FreeBSDy
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Po dwóch latach schowek się czasami nie chce zamknąć, albo na dziurach się sam otwiera. Po trzech latach zaczeły skrzypieć podnośniki z bagażnika (prod.DELPHI).
~Goodi
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Ostatnio popsuła się wewnętrzna lamka, a tak to wypalały mi się przednie żarówki świateł drogowych i pozycyjnych. Może to wina lichego radia (niestandardowego).
~kravitz@kki.net.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Do niedawna bylaby ocena 5, ale ostatnio poluzowaly sie ciegna prowadzace od lewarka do skrzyni biegow, niby drobiazg, ale w tym miejscu musialem zakonczyc jazde
~jano
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
W zimę przy mrozach -5`C słychać jak chodzi wentylator nawiewu, pisk nie do zniesienia. Kierownica przy delikatnym skręcie trzeszczy , piszczy tak samo.
~lukasz1985k
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Matkiem jeżdżę od kilku lat samochód był kupiony nowy jak do tej pory nie miałem z nim jakich problemów nie licząc wymiana rzeczy normalnie wyeksploatowanych.
~fso_fan
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Samochód zawiódł mnie tylko raz, lecz z mojej winy, gdyż nie podładowałem wcześniej słabego akumulatora i najzwyczajniej w świecie nie zakręcił.
~ak
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Powoli wychodzi rdza. Progi musiałem wymienić przy 110 tyś. Urwała się linka ręcznego - przy 80 tyś. I wyciekał płyn hamulcowy z cylinderka w tylnym kole.