Lista ocen Daewoo Matiz (546) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 719 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lechus
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
W ciągu blisko 8 lat użytkowania miałem problem z otwarciem drzwi od strony kierowcy (pomogło naciągnięcie linki), raz wymieniony cały układ zapłonowy, pęknięta szyba przednia - poszła do wymiany.
~Doriss
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Dużo pierdółek - psujące się klamki (wymieniałam 2 razy), stuki, puki różnego pochodzenia, przerwany wężyk tylnego spryskiwacza, problem z otwieraniem zamka drzwi od środka, awaria zamka bagażnika.
~max
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Po przejechaniu tylko kilometrow wymieniono tylko rzeczy ktore wymianie podlegaja czyli, zawieszenie wachacze, gumy stabilizatora, laczniki, klocki, w tej chwili prawsopodobnie wydech bedzie do wymiany juz
~polpoz36
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
jeśli wziąc pod uwagę że w sumie nie szanuję auta to nic mi sie praktycznie nie zepsuło- parę razy traciłem kolanem pokrętło regulacji świateł i wpadło do środka ale przykleiłem i jest ok
~alek
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
kilka denerwujących drobiazgów wystąpiło ale to w końcu nie jest mercedes. Spryskiwacz tylnej szyby (wężyk pęknięty), linka prędkościomierza "świszczała", kontrolka rezerwy się nie paliła.
~macius@list.ru
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Dwa razy pęknięta linka sprzęgła (musiałem wtedy odpalać silnik z II biegu i toczyć się 40km/h do warsztatu), blokujące się pasy podczas zapinania po stronie pasażera. Jak na ponad 200 kkm nie jest źle.
~Karlos
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
przepalanie żarówek od podświetlenia tablicy rejestracyjnej, brzęczenie jakiegoś plastiku przy gwałtownym wciśnięciu pedału gazu na III biegu (mam to od nowości), 2x pęknięta linka sprzęgła
~darkcik
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
jeszcze mnie nie zawiódł na trasie- 107000 wymiana amortyzatorów po 80 tyś jak dla mie najgorsza wadą MATIZA JEST RDZA. PODWOZIE I DRZWI a o masce nie wspmne t r a g e d i a
~gitarnick
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
W ciaghu roku troche tego bylo,a najbardziej bolesne bylo zuzycie sie(!) stacyjki. I klops samochodu nie mozna odpalic bo stacyjka nie dziala. Niby naprawa kosztowala 50 zl ale bylo to bardzo uciazliwe
~DEMONO1
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Samochód do 100.000 jakoś się sprawuje ale w okolicy tego przebiegu zaczynają wychodzić różne sprawy,także trzeba przygotować około 1.5 tysiąca i autko będzie dalej hulało.Na szczęście częsci tanie.