Lista ocen Daewoo Matiz (546) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 719 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MatizFriend
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Z drobiazgów to tylko żarówka w kontrolce, silniczek krokowy i ... to wszystko w ciągu 11 lat. reszta to zwykłe wymiany eksploatacyjne.
~MlodyB7
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Przejechalem nim 4 tys km i raz nie moglem odpalic na mrozie.Pozatym auto nie sprawia zadnych klopotow.Poza wymiana podstawowoych rzecyz typu olej klocki itp.
~maćko
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
co chwile coś się łamię albo odpada ale taka to już specyfika koreańskiego taniego plastiku uzyskanego ze zmielonych plastikowych butelek:)
~Somebody
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Matiz tak naprawdę się nie psuje. Wymieniłem do tej pory klocki, filtry, swiece - standardowe wymiany. Rozrząd po 80 tys. Grosze płaciłem.
~hans74@o2.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
mam Matizka z 1999 r.oprócz wymian części eksplotacyjnych i problemów z hamulcami(spieprzonych przez \\\"wspaniałych\\\" mechaników)super
~marcel2000@vp.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
jeszcze nic nie naprawiałem , auto zakupiłem od pierwszego właściciela miało 39000 przejechane , właścicielem był ojciec naszej znajomej mało jezdził
~abc
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
nigdy nie miałem przymusowego postoju, ale duperele czasem siadają (linki sprzęgła i prędkościomierza, sworznie wahaczy, koroduje wydech i podstawki foteli)
~martinomartini
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Moja "Matka" ma dopiero 55 tys km i zaczynaja sie sypać drobne rzeczy. Nie wyobrażam sobie jak wygląda ten samochód przy 200 tysiącach
~sewastopolczyk
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
nie miałem najmniejszych problemów z tym autem! raz poszła dioda alternatora i miałem przechlapany powrót z mazur ale kupiłem drugi akumulator i dojechałem:P
Dziennik kosztów dla Daewoo Matiz
6,6
7,7
~Majkel_Dżekson
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Proszę mnie nie pytać o takie rzeczy... Jakby spojrzeć na to co zostało w tym samochodzie wymienione to trzebaby go uznać za "składaka".