Lista ocen Daewoo Matiz (546) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 719 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Volfodzio
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Drobiazgi psują się i rzadko i często. Rzadko gdyż tych drobiazgów jest w sumie niewiele, więc nie ma co się psuć. Często ponieważ materiały użyte do budowy wnętrza są nieco za miękkie i łatwo się poddają zarysowaniom i zabrudzeniom.
~Matiziak
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Z drobiazgów 2 x razy wymieniłem łozyska - z przodu, kable wysokiego napięcia, reperacja zamka, spawanie układu wydechowego, wymiana tłoczków z tyłu, wymiana poduszki pod amortyzatorem z przodu itd. Ogólnie mogło być lepiej
~Robinson.
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Co sie moze zepsuc jak on nic nie ma? bardzo szybko siadaja hamulce z tylu, dramatrycznie wymienia sie zarowki z przodu i z tylu. Co 2-3 lata nowy akumulator. Bardzo dziadowskie felgi caly czas sie wykrzywiaja i auto wyje.
~lukkon
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
To auto to prawdziwe cudo, autko ma 6 lat 69000km, ja jeżdżę nim ponad rok, przejechałem ok. 16000km i wymieniłem jeden przewód od cylindra, nie licząc płynów filrów i innych części związanych z normalną eksploatacją
~Sławomir Bartoszewski
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Brak usterek elektryki i mechaniki, po 110000 km. wymieniłem gumy w kielichach przedniego zawieszenia, zapieczony cylinderek z tyłu, wymienione łożysko z tyłu ( ale popsuł mechanik bo nie mógł zdjąć bębna i walił młotkiem)
~Marcin (Wrocław)
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Prawie 6 lat uzytkowania, 95 tysięcy kilometrów - brak usterek - z wyjątkiem jednego zerwanego cięgna skrzyni biegów. Trzeszcząca - tylna półka - wymieniłem gumową podkładkę i wszystko ok. Serwis regularny - olej pełen syntetyk.
~Thomasso
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
W ciągu trzech lat eksploatacji Matiz okazał się samochodem niemal bezawaryjnym. Jedyne co przytrafiło się mu to...dwa razy spadł zatrzask przy wewnętrznej klamce w drzwiach. Serwis uporał się z tym w 30 sekund.
~Karol B.
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Brak cybantów na pompkach spryskiwaczy oraz ich umieszczenie pod błotnikiem! Zbyt mały strumień powietrza wentylacji na szyby boczne. Nadmiar wężyków i złącz układu chłodzenia - większe prawdopodobieństwo nieszczelności.
~Pele ; pele79@gazeta.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
jedyne co musialem wymienic to dwie zarowki swiatel postojowych. doslownie zadnych usterek i klopotow. w seicento mialem chyba z 10-15 usterek przez rok czasu a samochod byl roczny. Fiat odwalal robote i dawal na miasto fure
~Miron mironmich@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
lozyska tylnych kol wymienione na gwarancji i drugi raz po 60tys, wymiana linki sprzegla, odpada powloka z podstawek bocznych lusterek, FELGI strasznie miekkie!!! nawet przy spokojnej jezdzie moznaby je prostowac co miesiac.