Lista ocen Daewoo Nubira II (134)

~Marti
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Na wstepie należy zaznaczyć, że auto jako nowe kosztowało niewiele ponad połowę kwoty, jaką trzeba było wydać na auta konkurencji (no Opel Vectra B), a teraz po 15 latach róznica jest może 1000 zł... (a cześci mechaniczne w 80% te same !) Wiec jeżeli uświadomimy sobie co za tę małą kwotę potrzymaliśmy, to zmienia się nieco nasz pogląd.
2,5
~Zbyszek Wrocław
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Kiedy zmieniałem rok temu samochód pomyślałem o Nubirze. Tutejsze komentarze przekonały mnie, że nie ma czego się bać. BZDURA! Auto jest tanie i widać to na każdym kroku. Fatalne zawieszenie, marne wyciszenie, skrzypiące wnętrze, blaszany zbiornik paliwa, fatalny dostęp do wymienianych elementów. Jako nowy, mógłby to być całkiem przeciętny samochód, ale po kilku latach, kiedy trzeba wymieniać elementy robi się niefajne, bo choć części są...
~stanleypo
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
ogólnie ocenia dobrze.... rodzinne wyjazdy za miasto tym samochodem to przyjemność.
3,8
~bukass@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
w sumie jest to tanie w eksploatacji auto, w miarę niezawodne, pojemne i trwałe. godne polecenia osobom nie dbającym o samochody :D
~Bartek (kennedy@tlen.pl)
Hatchback 2.0 i 133KM 98kW
Spośród wszystkich samochodów, którymi jeździłem (Toyoty, Skody, Honda, Audi, Fiaty - to dopiero porażka!!!), Nubira jest najbardziej niezawodna. Sam fakt przejechania już ponad 300,000 km bez poważnych awarii, czy remontu silnika, którego ciśnienie na cylindrach jest porównywalne do "normalnego" przebiegu 80,000 - 100,000 km, świadczą o ogromnej solidności tej konstrukcji. Rekompensuje to z nawiązką minimalnie niższy poziom kultury...
~TomaLL
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Jak za te pieniążki, myślę że warto. Co do awaryjności to jest ona na niskim poziomie, na pewno jest lepiej niż u większości konkurentów co nie znaczy że mogło być lepiej aczkolwiek tak czy siak, auto warto zaliczyć do pozytywnych i godnych zainteresowania w tej klasie oraz w tej cenie.
~MarekMarek190
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Nubira to idealny samochód rodzinny jak i młodzieżowy o dużej mocy bo az 130km i to za małe pieniądze,..
3,7
~CLE
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Tani samochód do wożenia familii. Naprawy niedrogie i relatywnie prost. Bardzo dobre właściwości transportowe. Ma minusy, ale nich one nie przesłaniają plusów!
3,8
~Andrzej tq
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Samochód dla kogoś kto chce tanio kupić duże pudełko do wygodnego podróżowania z punktu A do B. Poprzednio jeździłem Mazdą Xedos V6 2.0 z 92 roku. Tych dwóch aut nie ma co porównywać - Xedos był super wygodny, bardzo szybki. Ale jak się popsuło coś to koszta były straszne! A tu jadę wolniej, mniej wygodnie, ale też nie męcząco i dojadę. A jak co to części tanie jak barszcz.
2,2
~Rad
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Spotkałem się z wieloma opiniami. Dużo jest pozytywnych ale ludzie mówią, że są zadowoleni a za chwilę się okazuje, że wyminili już połowę samochodu. Także widać są różne poziomy zadowolenia. Ja uważam, że samochód jest dobry kiedy nie ma żadnych poważnych usterek a ten ma ich całą masę.