Lista ocen Daewoo Tico 0.8 41KM 30kW 1991-2001 (546) - Całokształt

Na liście zabraknie 513 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Drego31
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Samochód ogólnie oceniam pozytywnie. Ma wiele zalet lecz i wiele minusów. Najbardziej urzekło mnie w tym aucie niskie spalanie, zrywność i dynamika jazdy. Jednak częste usterki (jak w prawie każdym starszym aucie) są uciążliwe, co jest rekompensowane przez bardzo niskie ceny części. Ogólnie uwielbiam to auto i w miarę możliwości będę o nie pielęgnował i dodawał mu to i owo
~MephiR
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Podsumowując. Tico jest dobrym autem do jazdy miejskiej. Choć ma małą pojemność, zbiera się bardzo szybko spod świateł. Pali bardzo mało, zmieści się wszędzie i znakomicie radzi sobie ze wszelkimi wzniesieniami. 5 drzwi jest ogromną wygodą w tym samochodzie. Nie trzeba się gimnastykować ze składaniem siedzeń i wychodzeniem z auta za każdym razem, gdy ktoś z tyłu wysiada.
~Piotrek
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
nie chciałbym mieć nim nigdy wypadku drogowego... przy 30km/h śmierć na miejscu... blachy cienkie jak w puszce od piwa... potrafią korodować dla kaprysu. trwałość ogólnie bardzo niska (pa za silnikiem). idealny do miasta: wszędzie wiedzie i będzie tam pierwszy... tani i niebezpieczny w eksploatacji... mieć ten samochód to przygoda... dobrze że już się skończyła...
~scyzoryk
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
ogółem auto dla każego, bezawaryjne, miałem juz wiele aut i to lepszych marek i były bardziej zawodne od tikacza (mercedes,nissan), do tego auta sie wsiada bez zadnego stresu,niedosc ze nic sie nie psuje to nawet jesli juz sie cos zepsuje to czesci kosztuja grosze,spalanie tez groszowe sprawy,ubezpieczenie itp... uuu beka jezdzisz i jezdzisz i smiejesz sie i smiejesz, darmowe auto
~pi
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jeśli nabywca wie, co kupuje i nie oczekuje osiągów Porshe´a, komfortu Mercedesa i prestiżu Volvo to z pewnością będzie z autka zadowolony. Jeśli pogodzimy się z jego ograniczeniami i drobnymi wadami dostaniemy tanie, niezawodne, żwawe i niezwykle ekonomiczne w eksploatacji auto miejskie (choć ja robiłem nim również trasy po 800km - to jednak do przyjemności nie należy ;)
~voojti
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Taniej jezdzic sie nie da , nawet przy obenych cenach gazu (1.86) da sie zejsc na 10 gr/km, zerowe koszty napraw tanie przeglady i mat. eksploat. niksie koszty utzrymania, wzglednie dobry komfort jazdy. nieco stare rozwiazanie technologiczne. Najwieksza zaleta jest jednak z pewnosci WYSOKA NIEZAWODNOSC - mam znajomych z cc z przebiegiem okolo 100 000 i widze roznice.
~tomsas@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Sprzedalem autko przed wyjazdem, chlopakowi z Poznania. Mam nadzieje, ze do teraz jest zadowolony (uplynal rok), ostatnio go w Poznaniu zauwazylem na skrzyzowaniu, ale bylem na innym pasie i zgubilem go, a chcialem pogadac. Jak zobaczylem "mojego" Ticusia w stanie niezmienionym, to mi sie cieplo na sercu zrobilo. Na prawde szczerze wszystkim polecam to auto.
~tony_soprano@tlen.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Mały, idealny do miasta, ma dobre odejście, a ekonomia zwłaszcza na LPG to już bajka... Polecam egzemplarze z 96 roku, są to oryginalne samochody z KOREI tak jak moj, Niezawodnosc jak w japonczykach. Stanowczo odradzam te z 97 sa to pierwsze pordukowane w PL, niezbyt udane, mialem i sie przesiadlem na starszy. W razie jakichkolwiek pytań podaje maila poniżej.
~ktośzły
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jeśli ktoś nie szuka samochodu do lansu, nie przeszkadzają mu złośliwe żarty o plecaku na kółkach itd, a szuka samochodu niezawodnego i najtańszego w utrzymaniu i zdaje sobie sprawę, że furka za 2tys z 2000r. nie może być jakości merca, to Tico jest Idealną propozycją. Dla mnie jedynym problemem jest korozja. Znaleźć egzemplarz bez rudej graniczy z cudem.
Dziennik kosztów dla Daewoo Tico 0.8 41KM 30kW
6,1
7,1
~Gregory
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Autko miałem od 1999 do 2007r. Nie myślałem o sprzedaży auta do czasu kiedy powiększyła się rodzinka. Myslałem, że się będę bujał ze sprzedażą (wtedy był boom na auta sprowadzane). Ogłoszenie ukazało się w poniedziałek a we wtorek sprzedałem. Baaaardzo miłe wspomnienia wiążą sie z tym autkiem. Żadnych wpadek a ten silnik... miodzio.