Lista ocen Daewoo Tico 0.8 41KM 30kW 1991-2001 (546) - Całokształt

Na liście zabraknie 513 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rwglobal
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Najlepszy samochód jaki miałem do jazdy po mieście. Nigdy nie miałem żadnych problemów z niczym. Zaparkować można wszędzie, wykręcić, wycofać itp. Palił 5lpg/100km po mieście. Szkoda mi było go sprzedawać ale musiałem kupić większe auto ze względu na dziecko. Ale tak mnie zachwycił, że pozostałem wierny marce i kupiłem Daewoo Nubirę, która także nigdy mnie nie zawiodła. Teraz mam Daewoo Leganzę i też jestem bardzo zadowolony. Bardzo polecam.
~Marcin
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Polecałbym model wzbok\\gacony SX lub new-SX-DLXktóry posiada el.szyby, c.zamek, dwa tylne głośniki, przycimnienie górnej części szyby czołowej, lakierowane zderzaki, zegarek elektroniczny, szersze opony (155) oraz tylny spojler. Są też wersje z manualną klimatyzacją ale trudno będzie znaleść taki model.Nie wspominając już o wersji z automatyczną skrzyniąbiegów.Do tej pory widziałem tylko raz taki egzemplarz - w lodzi (z tyłu napis ,,Tico...
~trebor17@gazeta.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Autko zgrzebne jak na obecne warunki.Prosta,ale niezawodna konstrukcja,tani w eksploatacji.Niska jakość matriałów wykończeniowych i niestaranny montaż obniża moją ocenę ogólną. Nowy samochód kupiłem w 2000 r. za przeszło 20 tys. zł,biorąc pod uwagę ww. wady oraz moje doświdczenie w eksploatacji daję mu mocną czwórkę.Jednak cena auta w tamtym czasie była zawyżona przez producenta.Nowy samochodzik powinien kosztować nie więcej niż 15 tys. zł.
~mamcia
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
jestem mamą 3-letniej dziewczynki i choć mój mąż wolałby większy samochód ja nie zamieniłabym go na żaden inny. przede wszystkim tico jest 5-drzwiowy co przy "pakowaniu" dziecka do fotelika (w grubej kurtce nie jest to wcale takie proste) jest rewelacyjne, jest mały i nie muszę używać poduszek ani zbytnio przysuwać się do pedałów i choć ma kilka dość poważnych wad to i tak po 5 latach muszę przyznać, że jeździ się nim dobrze. Polecam wszystkim.
~oktan99
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
To autko żony do nauki jeżdżenia - szkoda że blachy takie cienkie, ale jak na pojazd 10 letni całkiem niekłopotliwy i spełnia funkcje jako zmotoryzowany wózek na zakupy ; łatwy do transportu dzieci - dzięki 5 drzwiom. Ogólnie zadowolony. Ale jeszcze raz bym nie kupił teraz (dgyby był produkowany), ale gdybym wtedy miał jeszcze raz kupić po moich doświadczeniach to oczywiście że tak - był taki jak się spodziewałem.
~Tanki
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Ogólnie auto godne polecenia, jako auto miejskie do jazdy w korkach. Oszczędnie łatwo znaleźć miejsce do zaparkowania. Silnik dość dynamiczny na pierwszych trzech biegach (dalsze trochę gorzej). Na dłuższe trasy można jeździć, lecz tu dają się we znaki mało wygodne fotele. Trochę mały bagażnik ale rekompensuje to składana kanapa. Części tanie, serwis także. Ogólnie utrzymanie auta dostępne na każdą kieszeń.
~blade94@vp.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
SAMOCHÓD JEŹDZI W POLSKIM CZERWONYM KRZYZU ZALICZA TRASY POLSKA-ROSJA, POLSKA-UKRAINA ,POLSKA-SŁOWACJA POLSKA-CZECHY, BYŁ TEZ WE WŁOSZECH ITP. POZA POMPKĄ PALIWA, KOŁEM ZAPASOWYM ,KILOMA LINAMISWIECAMI I POKSYLINĄ NIC WIECEJ NIE ZABIERAM ZE SOBĄ SAMOCHÓD MIMO IZ JEST Z 1997 ROKU WERASJA SX NIE RDZEWIEJE JEDEN Z OSTATNICH SZTUK PRZYWIEZIONYCH NA WAGONACH Z KOREI SAMOCHODY PRODUKOWANE W POLSE NIE BYŁY TAK DOBREJ JAKOSCI :(
~murek, murek82@o2.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Super autko. Zarówno dla jednej osoby jak i dla małej rodzinki. W trasie można osiągać naprawdę duże prędkości jak na tego typu autko przy stosunkowo małym spalaniu paliwa. W mieście idealny - wszędzie się zmieści (może ma trochę mały bagażnik), a poza tym jest bardzo zrywny na niższych biegach, tak więc przy ruszaniu ma się przewagę. Auto ma już 4 lata i gdybym miał ponownie wybierać kupiłbym to samo. P O L E C A M ! ! !
~Konradnetpl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Fotele mogłyby być odrobinę wygodniejsze, są dość małe. Do miasta się nadają. Trasę 5 godzinną da się przejechać, później już jest gorzej. Kierownica powinna być trochę grubsza. Tico ma 4 drzwi więc można bez problemu zabrać kogoś ze sobą co jest zaletą. Instalacja elektryczna jest na tyle prosta, że nie ma się co tam popsuć, a nawet jeśli to naprawa jest groszową sprawą. Silnik dynamiczny i oszczędny.
Dziennik kosztów dla Daewoo Tico 0.8 41KM 30kW
6,1
7,1
~Matthias
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Samochód raczej tylko do użytkowania w mieście. Dojazdy do szkoły czy pracy to idealne warunki w jakich się sprawdza. Poza miasto nie polecam chyba że na dość krótkie dystansy. Da radę w trasie o ile zdamy sobie sprawę że jedziemy samochodem miejskim. W trasie można poczuć się jak pilot samolotu kontrując ciągle tor jazdy. Konstrukcja samochodu i boczne podmuchy wiatru robią swoje.