Lista ocen Daewoo Tico 0.8 41KM 30kW 1991-2001 (546) - Całokształt

Na liście zabraknie 513 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ukarma@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Niezły samochodzik, na niezbyt długie trasy najlepiej w dwójkę. Nadwozie bez sladów korozji (pod osłoną anteny znalazłem jeden "bąbelek").Dobra konserwacja przynosi efekty. Bardzo ekonomiczny na trasie w 3 osoby przy 70-80 kmh udało mi się osiągnąć spalanie 3.9. Mocny silniczek Fiat cinuecento 700 900 i Polonez wymienkają przy starcie z pod świateł.
~mickiewi@kki.net.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jak na auto tej klasy uważam że jest rewelacyjne. Polecam je osobom które nie mają za dużo pieniędzy, a chcą mieć nowe auto. Auto jest tanie w eksploatacji, koszty ubezpieczenia są niskie (pakiet Deawoo obowiązuje też w 2 roku). Niestety nie może to być auto rodzinne, co najwyżej dla 2 osób. Nalezy się też liczyć z możliwymi problemami z układem jezdnym.
~Mat
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jako pierwszy samochód lub samochód do miasta zdecydowanie wart swej ceny. Dynamiczny silnik pozwala pościgać się po mieście, w trasie lepiej jechać równo oszczędzając benzynę. Bardzo niski poziom bezpieczeństwa. Samochód wymaga dużej dawki cierpliowści, w zamian za co otrzymuje się nierealne dla innych koszty eksploatacji.
~splice
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Autko ma bardzo dobry silnik, przyzwoita skrzynie i jest dość oszczędne. Jestem uczniem i sam je utrzymuje więc jest OK :) Poza miastem jak trzeba to też ma kopa (pod warunkiem że jadą max 2 osoby) Śmiało polecam ten samochodzik wszystkim z małą rodziną, lub osobom dopiero wprawiającym sie w jeździe :) Jest naprawde super
~Thomsonicus (GG3534487 thomsonicus@poczta.fm)
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Po przesiadce z Fiata CC700 do Tico byłem w szoku! Silnik jak rakieta w połączeniu z dobrze zestopniowaną skrzynią sprawia przyjemność z jazdy. Niskie spalanie, mała usterkowość, 5 drzwi - aż dziw że te auta pochodzą z Polski i nie były mega-hitem Europy! Polecę Tico każdemu, szukajcie wersji SX ze zderzakami w kolorze i zegarkiem!
~kamilgoli
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Przez 8 lat autko nie mialo lekko ale wyszlo obronna reka. Silnik super, ekonomiczny i niezawodny. Tylko wymiana oleju (syntetyk) i filtry! Reszta(uklad hamulcowy,zawieszenee,przeguby) z racji na przebieg byla juz wymieniana. Zaczyna dosc mocna zajadac go rdza. Bede zmnienial teraz samochod... z lezka w oku.
~dancio
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Mam tikacza od 3 lati jestem nim zafascynowany.. wierzcie mi ten samochód zniesie wszystko,a plotki o malej przestrzeni ladunkowej sa wyssane z palca,bo wystarczy rozłożyć siedzenia i dostawa do malego sklepiku na pewno sie zmiści.. ogólnie jestem bardzo zadowolony i wszystkim go polecam.. najlepszy produkt daewoo!!!!1
~misiek_zx6r
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Eh, a czego można żądać za taką cene, moim zdaniem moj egzemplaż był ewidentnym niewypałem. PRzez rok dołożyłem do neigo ponad 600 zł na części, łącznie z nowymi bębnami, bo stare podczas czyszczenia pękły. Rdza jest wszędzie. okropność. Nawet jak nie miało się już co zepsuć to pękła mi szyba przednia (300 zeta z wymianą :/)
~Bartosz
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
najlepszy samochod jakim dotad jezdzilem. Mimo ze maly i troche slaby, nie zapewniajacy bezpieczenstwa czynnego i biernego, to jednak prawdziwy wół transportu lekkiego:) bezawaryjna jazda i bardzo niskie koszty eksploatacji w porownaniu z innymi samochodami - smiesznie niskie. Bardzo wdzieczny towarzysz podrozy:)
Dziennik kosztów dla Daewoo Tico 0.8 41KM 30kW
6,1
7,1
~iwojtek
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
To jest naprawdę taniutkie i bezawaryjne autko. Jestem bardzo mile zaskoczony. Ale uroda... - ta na pewno nie była przedmiotem szczególnej troski projektantów. Blachy słabiutkie - rdza wylazła na masce przedniej po 2 latach. Auto co 10 tyś ma przegląd, wszystko co trzeba wymieniane w terminie - bezawaryjne.