Lista ocen Daihatsu Sirion II (20) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maverick
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Jestem właścicielem Siriona M3 od 5 lat. Podane dane spalania są średnią z ostatnich 5 lat. Jazda raczej spokojna. Przewaga jazdy miejskiej 90%. Trasa 10%. Spalanie więcej niż zadowalające, brak awarii, przeglądy i eksploatacja normalna, filtry, oleje, płyny, ciśnienie w oponach. Odczuwalny brak mocy przy włączonej klimatyzacji. Dynamika autka zadowalająca przy jeździe miejskiej w trasie nie ma za bardzo czym wyprzedzać. Brak możliwości...
~Gruchmistrz
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Części jak to do Japończyków - niewiele droższe od ich europejskich przyjaciół. Części do zamówienie na następny dzień, dużo elementów z demontażu także również nie ma z tym problemów. Zawsze możemy wybrać się do ASO subaru, które przecież sprzedaje bliźniaczy model Justy
~Marcin
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
niskie bo nic się nie psuje. Posiadam samochód 2 lata i tylko wymieniłem olej. Natomiast cześci takie jak do Toyoty Yaris więc w każdej hurtowni motoryzacyjnej kupimy co trzeba. Np. kocki hamulcowe od 50 zł, filtry od 30 zł...
~Ricardo
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Sirion spala średnio ok 5,8 - 6 litrów. Na trasie 5 litrów. Dla mnie doskonały wynik. Mój poprzedni samochód Honda przy pojemności takiej samej 1,3 L spalał średnio 7,5 L./100. W Sirionie rewelacja.
~Przemek
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Odpowiednio traktowany odwdzięczy sie bezawaryjnością, Przy tym silniku (producent Toyota) i łańcuszku rozrządu bardzo ważna jest jakość oleju i systematyczne wymiany.
~Szymon
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Nie psuje się, więc nie trzeba wydawać dużo pieniędzy. Spala mało paliwa, ogółem bardzo ekonomiczne auto.
~ala
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Przez cały rok naprawy kosztowały mnie 100 zł, ubezpieczenie korzystne, pali niewiele.
~Jagusia08
Hatchback 1.0 i 12V 69KM 51kW
niskie koszty opłat, co do napraw jeszcze nie doświadczone.. koszt wymiany oleju nie odbiega od innych modeli
~Katarzyna
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Pali mniej niż volkswagen conajmniej o 1 litr. I to zarówno w mieście, jak i w trasie.
~marzena rott
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
jak dotąd miałam tylko 1 przegląd w Austrii - tańszy odrobinkę niż u opla, a pali naprawde malutko.