Lista ocen Daihatsu Sirion II (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
tutaj było największe zaskoczenie dla mnie, przy tej wielkości samochodzie jest miejsca tyle co w Skodzie octavi 1 czy Seacie Leon lub Golf 4 a nawet bym powiedział że z tyłu jest wiecej miejsca na nogi i nad głową (mam 183 cm wzrostu). Przestrzeń dla kierowcy super, siedzimy stosunkowo wysoko (jest jeszcze regulacja fotela na wysokość) wszystkie wskażniki, przełączniki pod ręką, bardzo wygodne fotele, drzwi otwierane praktycznie pod katem...
~Przemek
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Siedzenia jak to w małym samochodzie - małe,, ale wygodne i bardzo dobre materiały. Po blisko 200 tys. brak jakiegokolwiek zużycia, Podsumowując jeśli chodzi o ilość miejsca to przy moim 186 cm wzrosty i ustawieniu fotela kierowcy pod moją osobę siadam na tynym siedzeniu pasażera i nie dotykam kolanami oparć foela poprzedzającego. Czyli jest bardzo ok.
~Ricardo
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Duuużo miejsca wewnątrz auta. Ale bagażnik malutki, tylko na drobne zakupy lub jedną torbę podróżną. Fotele są twarde i mają krótkie siedziska jakby dla małych ludzi. Nie mogę ustawić dobrze fotela bo jest płaski jak deska, brak podparć bocznych i brak podłokietnika. Po podróży bolą plecy.
~Darius
Hatchback 1.5S 103KM 76kW
Tutaj jetem podwrazeniem,Japonczycy wykonali kawal dobrej roboty.Minusem jest maly bagaznik, ale mozna zlozyc tylna kanape i mamy sporo miejsca.Przy ostaniej przeprowadzce przewiozlem prawie wszystko oprocz duzych mebli,ale na upartego gdyby je rozmontowac.......
~Szymon
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Niezwykle dużo miejsca dla podróżujących jak na tak krótkie auto. Jedynie na miejscu kierowcy jest dość dziwna pozycja, w związku z czym niewiele miejsca na nogi. Dla kogoś z długimi nogami nie polecam.
~ala
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Dużo miejsca z przodu, z tyłu jeszcze więcej. Szeroko, fotel kierowcy regulowany na wysokość. Zaskakująco duża przestrzeń w środku. Długość ta sama co Yaris, ale wnętrze wydaje mi się sporo luźniejsze.
~ala
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Rewelacja, na tylnej kanapie więcej luzu niż w mercu A220:) (no chyba, że z przodu siedzi ktoś b.wysoki). Z przodu również swoboda, żadnego ścisku, szeroko. Z tyłu dużo miejsca na głowę.
~Justa
Hatchback 1.0 i 12V 69KM 51kW
Jak na tak maluteńkie auto to jest w nim BARDZO dużo miejsca. Do miasta jest nie do pobicia, bardzo krótki ale przestrzenny w środku. Podobny w środku do Forda
~Gruchmistrz
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Jak na tak mały samochód jest naprawdę dobrze. Miejsca nad głową ful. Tylna kanapa jest tylną kanapą, a nie miejscem na dodatkowy bagaż.
Dziennik kosztów dla Daihatsu Sirion II
~Brat Pit
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Zaskakuje na plus w kabinie oczywiście kosztem bagażnika ale to autko miejskie a nie cruiser na autostrady