Lista ocen Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW 1977-1991 (89) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JacoAutocentrum
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
No mocne luzy na kierowcicy no a tak to bez wspomagania nie tak zle. No dosyc dobrze radzi sobie z wyboistymi drogami to chyba najwiekszy plus tego auta, no zimą masakra a najgorzej jak kolejiny juz kilkakrotnie zdarzylo mi sie obrucić autem o prawie 360 stopni wiec zimą trzeba uwazac na nieodsniezonych drogach.
~RomanZLasuPosiadaczCzerwonegoMonstrum
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
jakie zawieszenie?! ...seryjne tragedia... skacze, rzuca, wypluwa... utwardzone i obniżone jest zajebiste na ten gabaryt autka... tnie zakręty jak nie jedna rajdówka;) co do ukł. kierowniczego to do 1/3 obrotu kierownicy luzu da sie przyzwyczaić po prostu trzeba dużo sie namachać żeby utrzymać autko w pasie
~StefanII
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Zwrotność niesamowita,wepchnąc się mozna w każdą szparę na parkingu.Kaszlak jednak dosć szybko łapie luzy w kierownicy-by sie tak nie działo-trzeba miec wójka mechanika i co pół roku robic przeglądy układu kierowniczego co wiązać się może z wymianą części-z reguły tanich jak barszcz(lecz też średnio trwałych).
~SUCHAR
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Jak jedziesz nocą i wydaje Ci sie że ktoś z tylu błyska Ci dlugimi to dobrze się przyjrzyj, to moze byc maluch - on nie mruga on się buja w przód i w tył nawet na prostej drodze :D Pozatym na kierownicy czuć doskonale całe autko, a zimą z uwagi na dociążone koła napędzane całkiem niezle sobie radzi.
~Pilon
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
W tej dziedzinie.... maluch wypada chyba najgorzej. Auto ma tendencje do tanczenia po dordze, wiatr tez niezle daje popalic nie wspominajac o koleinach ktorych u nas pelno. Wspomne ze mam uklad kierowniczy i zawieszenie po remoncie, i na biezaco naprawiany... wiec to wina konstrukcji.
~maciej1980r@o2.pl
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Nie ma się co czarować , maluch jest zbyt krótki żeby wypracować taki układ jezdny żeby było miękko , ale za to zaczynamy uważać na dziury w jezdniach które w lepszych samochodach /pomimo że tego nie czujemy/ robią miazge z zawieszenia.
~Jackas
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Raczej słaby. Szybko się zużywa przy natężonej jezdzie. Poza tym jazda w maluchu bywa bardzo niekomfortowa gdyż człowiek czuje się jakby był zamknięty w puszce. Dodatkowo układ jedzny nie amortyzuje żadnej, nawet najmniejszej dziury w nawierzchni.
~Q
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
za lekki przod - gdy bylo slisko na drodze utrudniona zmiana kierunku jazdy, z tylu wciaz sciete opony po zewnetrznej stronie, ciagle luzy w ukladzie - koncowki, zwrotnice itp, nie wspominajac o ciaglej koniecznosci smarowania zwrotnic
~Komandos
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
oooo BOSZEEE.... Masakraaa!!! Nasze drogi jak ser szwajcarski... czuc kazdą dziure, dziurke i dziureczke na drodze...!! to Auto powinno byc miernikiem przydatnosci dróg... !! A pozatym te ciągle powybijane zwrotnice...:-/

Usterki Fiat 126p "Maluch"

Fiat 126p "Maluch" – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pentla
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
w tym przypadku kierownica ciężko mi kręci,koła ocierają przy skręcie,i do wymiany mam blache do której dochodzi kolumna kierownicy(efekt może być taki,że jak będę chciał skręcić,to pojade prosto)a to koszta jak na malucha nie małe:(
Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d