Lista ocen Fiat 500X Crossover (27) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alben
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Fantastyczne wyciszenie na najwyższym poziomie i tu trzeba sprawiedliwie przyznać iż owe wyciszenie jest autentycznie w stajni klasy premium - można swobodnie rozmawiać nawet w prędkości autostradowej. Bardzo przyjemne dla ucha dźwięk zamykania dżwi jaj będąc we wnętrzu pojazdu jak i na zewnątrz pojazdu
~vonski
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Jakie wyciszenie?? Chyba tylko jadąc po pustej, nowej autostradzie 80km/h może być w tym aucie cicho... Na nierównościach skrzypi wszystko co popadnie, powyżej 120km/h szum powietrza. Regularni łapię się na sprawdzeniu czy zamknąłem okno, bo w środku szum jakby było uchylone.
~rafalik1
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Nie jest to s klasa ;) ale biorąc pod uwagę auta wymienione powyżej wypadał najlepiej (testowałem tak do prędkości 120-130) trzeby brać pod uwagę że auta są głośniejsze niż kompakty po jednak stawiają opory powietrza. Mimo wszystko zdecydowanie najcichszy samochód z w/w.
~korfanty
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
jest ok,więc słychać trzeszczenie na uszczelkach ,czasem lekko te ładne wkładki lakierowane na desce ,ale wystarczy je pociągnąć i jakieś trzaski znikają .Niektóre modele na przedniej szybie mają znaczek ucha ,to dodatkowe wyciszenie szyby ,auto jest ciche
~Tom
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
To jedno z większych zaskoczeń. W porównaniu do Yeti i innych aut jest naprawdę ciche. Przy prędkościach lekko przekraczających autostradowe można rozmawiać bez podnoszenia głosu lub słuchać muzyki. Szumy i odgłosy toczenia są skutecznie filtrowane.
~sikor
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
tutaj jestem smutny bardzo. nie wiem czy to oszczędność kasy czy wagi, ale chciałoby się żeby było trochę lepiej, w obydwie strony. słychać szum w środku i muzykę na zewnątrz :)
~umberto
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Szok! Takiej ciszy dawno nie słyszałem w samochodzie. Można przez to przekroczyć dopuszczalną prędkość, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Jest tu bardzo cicho i przyjemnie.
~Beny...
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Silnik słychać nie wiem czy producent tak założył żeby wydobyć sportowy charakter czy katować nasze uszy ja to lubię gdy głośniej sobie mruczy.
~vonski
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Jak na kształt i gabaryty samochodu, to bardzo dobrze. Na autostradzie cicho do 140-150km/h. Zimą trochę słychać zimny silnik, ale bez dramatu.
~greg1595
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
bardzo dobrze wyciszony, przy prędkościach autostradowych i załączonym radiu (10 na skali) można rozmawiać półgłosem. Z zewnątrz dźwięki bardzo stłumione
Fiat 500X Crossover