Lista ocen Fiat Albea I (170) - Całokształt

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Samochód przestronny w tej konkurencji wygrywa z Thalią,ale i ku mojemu zaskoczeniu z Fabią.Samochód dla rodziny,515l bagarznika przydaje się na wakacyjne wyprawy.Dabrze wyciszony(lepiej niż Thalia).Komfortowe zawieszenie.Duży atut to 2 lata gwarancji(inni producenci ten wymóg UE w Polsce ignorują).Wady to jedynie tanio wykończone wnętrze,ale wolę tanie plastiki od tanich silników jak np.Fabia 1.4 6.8KM przejęty z starej Felci.
~Rayden
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Jeżdżę albeą od 3 lat. Zastrzeżenia do niej to ogólnie słaba widocznośc do tyłu oraz szerokie słupki przednie - potrafią zasłonic skutecznie np pieszych na pasie... Silnik jest niezły - nie za mocny ale daje rade na trasie. Dużo przestrzeni dla kierowcy, mało dla pasażera siedzacego za nim. Znakomity bagażnik. Duży i przestronny. Sylwetka ciekawa i jak dla mnie wcale nie \"dla ojca rodziny\".
~maurer
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Ogólnie jest super i dlatego go kupiłem. Duże przestronne auto z dostatecznie mocnym-pięknie brzmiącym silnikiem, gigantycznym bagażnikiem. Precyzji prowadzenia i zmiany begów mogą pozazdrościć inne markowe wózki. Są i minusy takie jak smutna tapicerka i mało awangardowe wnętrze oraz za mała ilość schowków. Przydało by się ze 120 KM mocy, ale byłaby to zupelnie inna bajka i nie za 36000 zł.
~właściciel tegoż złoma
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Nie polecam tego samochodu, wnętrze tragedia, twarde plastyki które w ogóle nie są spasowane, piszczą i trzeszczą, zawieszenie również tragedia samochód lata po całej drodze, a skrzynia to już naprawdę tragedia co 30.000km trzeba wymieniać bo systematycznie się sypie,wyposażenie na poziomie Fiata 126p, czyli lampka nad lusterkiem i nic więcej, nie polecam!! Złom
~Leszek; dejl1@tlen.pl
Sedan 1.2 i 60KM 44kW
Auto kupiłem z powodu wielkiego bagażnika. Do tej pory poważną usterką była wymiana sprzęgła (pękła uszczelka w skrzyni i zalało olejem) oraz wymiana wachaczy. Tłumik tylny wymieniony od Sieny, za to ze środkowym były problemy bo jest trochę dłuższy i jest niewiele zamienników. Generalnie nie narzekam. TYLKO BRAK JAKICHKOLWIEK BEZ MAŁA ZAMIENNIKÓW. POWAŻNY MINUS.
~Konrad
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Niesamowicie pozytywne wrazenie, kosztowal mnie ponizej 41.000 za Albea HL+metalic+instalacja gazowa+opony zimowe - no po prostu super. Prosze mi pokazac za taka cene samochod ktory ma standardowo to co Albea HL, z metalikiem, gazem (elektroniczny wtryskiwany) i oponami na zime - nie znajdziecie innego takiego wozu. Wyglada srebrny metalic SUPER - jak o wiele drozszy wozek.
~krzysiek ze śląska
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
autko typowo rodzinne duzo miejsca zarowno z przodu i jak z tylu bagaznik MEGA 515 l (chyba nawet za duzy) dla tch co lubia w miare ladne i niedrogo samochodzik najlepiej kupowac na promocji idzie duzo wyciagnac ja kupilem za 35 tys 1.2 HL , 80KM, 16V wiec sprawdzcie gdzie taki samochodzic za takie pieniadze dostaniecie (ale w promocji warto poczekac) jestem zadowolony
~fk
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
15 lat eksploatacji. 300tyś km. Bez poważnych awarii. Drobne usterki, wydech, żarówki, pasek klinowy, generalnie głównie części eksploatacyjne. Jak na samochód za 34 tyś pln jest to sporym zaskoczeniem. Auto bez fajerwerków w wyposażeniu, nie grzeszy wyglądem ale bezawaryjnie służy przez 15 lat i zasługuje na miano bardzo udanego samochodu.
~Scypion
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Na Albeę przesiadłem się z Seicento 900. Od jakiegoś czasu rozglądałem się za tanim i ekonomicznym samochodem. Przypadkowo miałem możliwość przejechać się następcą Sieny i po zapoznaniu się z jego ceną od razu wiedziałem, że to jest TO. Po kilku latach eksploatacji muszę stwierdzić, że nie zawiodłem się na tym autku i zamierzam pojeździć jeszcze parę lat.
Dziennik kosztów dla Fiat Albea I
7,1
8,3
~SZ.
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
ogólnie jestem zadowolony z tego pojazdu pomimo iż nie jest on piękny to można się do niego przekonać. Największym minusem jest to , że niekiedy występują problemy z kupnem części tzw. oryginalnych a nie mówiąc już o "zamiennikach". Jeżeli się już znajdzie to jest problem z dopasowaniem poszczególnych elementów. Ale i z tym można sobie poradzić.