Lista ocen Fiat Albea I (170) - Całokształt

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m.kazanecki@binte.pl
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
Generalnie samochód mi odpowiada: gabaryty wewnętrzne i zewnętrzne, wielkość bagażnika, pojemność silnika (1,6 l) i wyposażenie (mam maksymalne),ale "sypanie się" po przebiegu 90 tys.km na zasadzie "prawa serii"- to świadczy chyba o nienajwyższej jakości materiałach i denerwuje.
~Aixen
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
W relacji do ceny zakupu - bardzo dobrze, a i w konfrontacji z innymi autami broni się dobrze. Moim zdaniem dla rodziny to lepszy wybór niż Punto czy Panda. Cena podobna, komfort i ergonomia już bez porównania. Polecam - tani i niezawodny samochód o rozsądnych kosztach eksploatacji.
~sebas@fqspl.com.pl
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
Nie jest to samochod klasy Golfa czy Focusa. Ale, jak na samochod dla krajow 3 swiata idealny. Rodzinny, praktyczny, bezawaryjny, nowoczesny, no i przede wszystkim NOWKA z salonu, a nie z drugiej reki. Bogate wyposazenie dopasowane do potrzeb i wymagan polskiej rodziny.
~Paweł T
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
po 20 tys. nic się nie dzieje, jeżdżę praktycznie codziennie, głównie po mieście, paliwożerność umiarkowana, skrzynia precyzyjna, wspomaganie powoduje iż samochód prowadzi się zbyt delikatnie. Szczerze powiedziawszy w tych pieniądzach polecam ten model. POZDRAWIAM !!
~Michałek mmakowiecki@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
jestem bardzo zadowolony, w porównaniu do sieny 1.6 16v albea 1.2 16v to istny ideał. mało pali , dobre osiągi, cena wersji podstawowej jest do zaakceptowania . albea 1.2 16v to lepszy pomysł ni np. punto ´´golas´´ POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Tomek
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
naprawdę udane auto - pojemny bagażnik, dynamiczny silnik. Właśnie je sprzedałem po ponad 7 latach i mogę je tylko polecić. Być może trafiłem na udaną sztukę, ale nie miałem jakichkolwiek problemów. W zasadzie "lać i jechać".
~fiatowicz
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Bardzo fajne autko. Duże, z olbrzymim bagażnikiem. Ciche, wygodne. Za tę cenę naprawdę warto. Kupiliśmy auto demonstracyjne w 2004r. Jeździmy już ponad 7 lat i sprawdza się super. Z lakierem nie dzieje się nic, z silnikiem też nie. Polecam.
~MARCEK
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Ja jestem zadowolony. w tej cenie nie kupisz innego nowego pojazdu tak duzego i wygodnego. jakosc do ceny jest ok a jak komus sie nie podoba bo ma plastik w srodku to niech kupi nowego merola ze skura ale niestety wyda \"troszke\" wiecej pozdrawiam
~Zdzislaw B., e-mail: blaszczak7@wp.pl
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
jak na ta cene i poj silnika to niczego sobie autko, silnik dosc zwawy, skrzynia bez zarzutu, przestronny, bagaznik ogromny, przestrzen "zyciowa" w srodku spoko, zawieszenie bez zarzutu, ciekawe jak dalej bedzie sie sprawowal, aby jak dotychczas
~Irek26@wp.pl
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
mozna by było wziasc wiekszy silnik spalanie nie jest duzo wieksze a przy takich gabarytach przydało by sie troche wiecej mocy ale nie narzekam i tak nie ma gdzie tym szalec;) ubezpieczenie tez nie jest drogie ja zapłaciłem za AC NW I OC 1500 zł na rok