Lista ocen Fiat Brava (444) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 792 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~melo15
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Tu również jestem bardzo zadowolony.Na niskich obrotach silnika nie słychać ale za to na wyższych słychać cudowny dźwięk silnika. W porównaniu z focusem np. brava jest dużo głośniejsza na wyższych obortoach lecz mi akurat to pasuje.Lubie słyszecz silnik! Jeśli ktoś lubi cichą prace silnika przy prędkościach od 150 w góre to tu sie rozczaruje.
~Tomek_LDZ
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Zdecydowanie ciszej niż w Astrze I czy Civicu. Jako, że dojeżdżam tym samochodem do pracy w cyklu miejskim to wyciszenie nie ma dla mnie znaczenia. Nie mam okazji do podróżowania powyżej 100km/h tak bym musiał krzyczeć do kogoś obok. Do dalszych wyjazdów posiadamy w rodzinie drugie auto znacznie bardziej pakowne i cichutkie.
~realista
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Elementy z plastiku z czasem zaczynają robić się chałaśliwe, ocieranie tapicerki o metal robi uciążliwe zgrzyty, to samo z drzwiami. W ASO kupiłem nowe kołki aby powymieniać i aż takiej rewelwcji. Silnika w środku aż tak nie słychać na niskich biegach, ale na wyższych trzeba przyzwyczaić się do wyjca :)
~Leon Zawodowiec
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Cichy do 150 idzie gładko i bezszelestnie. Potem obroty dają o sobie znać ale przy takim silniku nie ma sie co dziwić. Klika razy jechałem ze średnią 140-150 /wiec przeciętnie 160/ na odcinki ok. 500km po niemieckich autostradach - nie odczuwa sie specjalnie zmęczenia.
~ROBSONISKO KALISZ
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Myślę że nie odbiega od innych w tej klasie aut chyba że od jakichś bardzo drogich modeli. Delektować sie soczystą symfonią w radio i nie słyszeć silnika sie nie da; szczegolnie przy wyrzszych obrotach.Ale tiuningowców zmartwię tłumik bebeszyć trzeba będzie .
~Fox
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Trochę za głośno pewnie ktoś powie ale ja to lubię. Autentycznie uwielbiam ten dźwięk. Szczególnie gdy kogoś wyprzedzam, wiem że za to zapłacę bo auto spali mi więcej benzyny ale naprawdę uwielbiam te niewyraźne miny zawiedzionych kierowców, pseudo-sportowych samochodów.
~Foxavier
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Niech nikt się nie spodziewa tutaj Mercedesa że będzie słychać tylko szum opon ale jest naprawdę przyzwoicie. Przynajmniej ja nie widzę aby ktoś w tej klasie aut miał lepiej. A to że od 4000/obr. Słychać miły pomruk z tłumika to zawsze przyprawia mnie o uśmiech.
~fiatowiec
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Trochę się tłucze w środku na dziurach.Na rónych drogach powyżej 120km/h trochę silnik buczy w srodku. Mogłoby być. Takie natężenie dźwięku silnika benzynowego do ścierpienia, ale gdyby byłby to diesel to głowa by bolała od tego terkotu ;)
~Adam
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
Nad podziw dobrze. Nie jest to może klasa Merców W201 i W124 ale i tak trudno się czasem zorientować, że jedziesz ropniakiem. Szumów wynikających z niedokładnego montażu nie stwierdziłem. Na trasie cicho do 130 km/h czyli wystarczająco.
Dziennik kosztów dla Fiat Brava
8,1
~ptys899
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Zimny silnik jest głośny, a w środku wszystko drga. Jak się rozgrzeje jest ok. Na trasie silnika nie słychać, lecz sam szum powietrza i szum kół. Jednakże usłyszysz każde najmniejsze uderzenie kamyczka o błotnik, który znajdzie się na drodze.