Lista ocen Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW 1995-1998 (56) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kocham BRAVE
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Mój rocznik kosztuje około 19.000 zł. Za te pieniądze nie widzę żadnych alternatyw. Nie rozumiem podejścia „wole starszy ale np. OPLEL” bo to jest złudne. Co prawda serwisów Fiata radżę unikać gdyż ceny ma wręcz szalone ale samego FIATA a w szczególności BRAVE polecam z czystym sumieniem.
~Fox
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Nowe były zdecydowanie za drogie ale wśród używanych to myślę że niema żadnego wyboru. No dobra, zostaje jeszcze DAEWOO Lanos ale wystarczy te dwa auta zobaczyć i porównać a nie będzie się nad czym zastanawiać. POZDRAWIAM
~Fiat BRAVA 1,6 16V SX
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Jeśli mowa o używanym aucie to niema o czym mowy. Wystarczy wybrać zadbany egzemplarz i niewierze aby ktokolwiek mógł sobie wypominać że za te pieniądze mógł mieć inny samochód. Ten zakup po prostu się opłaca.
~BRAVAmaniak
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
W tej cenie wśród używanych mamy do wybory jedynie Daewoo (na tego też niema co psioczyć bo dobrze się spisują) ale oceńcie sami. Ja już wybrałem oczywiście..............
~Kamil E.
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Za takie pieniądze moim zdaniem nic lepszego nie kupimy. Dałem 7000 za samochód z 1996 roku nieźle wyposażony i w bardzo dobrym stanie.
~Sebastian
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Uważam że jest to dość dobra propozycja bo oferuje dość dużo za rozsądną cenę a mało wyeksplatowane egzemplarze jeszcze długo posłuży swojemu właścicielowi
~przecież to nieobowiązkowe
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Ja w 1996 roku zapłaciłem za niego majątek,a uwzględniając kredyt i ubezpieczenie to dzisiaj z perspektywy czasu widać,że to było wyrzucenie pieniędzy w błoto
~XXX
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Co do jakości i ceny to mało awaryjne autko, a jak na swoja klase dobre, prawie wcale niema poważnych awarii i problemów z autkiem.
~asserwis@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
niestety w Polsce pokutuje jeszcze mit aut niemieckich, ale on sie juz dawno skonczył. niestety fiat traci duzo na wartości
~Rademal
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
W tej cenie mogłbym kupic starego Golfa 3 z 2 razy takim przebiegiem o 3 lata starszego, Opla Astrę 3 lata starszego.